Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

protiplesnová dieta

antiplesna

ahojte,

a kde mozem v BA kupit taky kokosovy alebo oreganovy olej?
lapacho mi je jasne, tam kde ine caje :-)

Dakujem!

RNG

Candida albicana,
oreganovy olej, lapacho, skoricovy olej-to nie su homeopatika, to su potravinove doplnky, sirokospektralne antimikrobialne latky, ucinne aj na kvasne infekcie.
Odporucam ich vo fore casto na rozne problemy, kedze su sirokospektralne(tj antibakterialne, ciastocne antiviralne, antimykoticke, zatlacaju kvasne procesy, lapacho je dokonca protirakovinne a skorica ma priaznive ucinky na hladinu cukru v krvi atd.
Oreganovy olej(olej z divokeho pamajoranu) je aj silny expektorant, velmi ucinnu na plucne infekcie, aj kvasnu ako aspergilus pneumoniae, ktory zije v nahromadenych vyluckoch na spodu pluc a casto je pricinou zapalu pluc.

sarin

ja som sa teda neviem o akych pliesnach je rec ale ja som sa zbavila candidy "pozieranim" surovych chilli pri kazdej prilezitosti,.. ale pozor musia to byt chilli nie nejake madarske feferonky :)

candida albicana

Ja som si vyliecila pliesen, Candida Albicana, ako ma informovala lekarka, Oreganovym olejom. Rok som brala lieky, ktore mi ordinovala odborna lekarka a pliesni som sa aj tak nezbavila. Potom som osud pliesne zobrala do vlastnych ruk a vrhla som sa na homeopatiu, lebo zmena stravy mi tiez nepomohla. Nakoniec mi pomohol oreganovy olej. Pliesen odstranuje tiez skorica, ako skoricovy caj, ja som ho jedla v prasku, asi 1/4 kavovej lyzicky denne a tiez Taheebo, alebo Lapacho, ci Pau D'Arco, kora juhoamerickeho stromu. Oreganovy olej som pouzivala v kvapkach tyzden, potom som si dala mesacnu pauzu a zase dalsi tyzden. Celkom som to urobila 3x za sebou a odvtedy mam pokoj od plesni.

RNG

Bezmliecna a bez mliecnych produktov, s minimom sacharidov, ziadne cukry a nahradit ich napr kokosovym olejom. Vela zelenin a nesladkeho ovocia.Strukoviny, vajcia orechy, semena.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

protiplesnová dieta - Fórum - ZDRAVIE.sk