Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problemy s nafukovanim

klara19

ku katy350 : no máš to ťažké, všetko čo berieš je dobré,ale možno v tom nie je systém, neviem či si už skúsila MSM, neviem čo si skúsila na očistu čreva, teda aj tenkého okrem psylium

kvetinka3

Katy350,spolucítim s tebou,trápia ma podobné zdravotné problémy, som chudá veelmi, nedarí sa mi pribrať takisto a to mám 36 rokov.Prešla som už všeličím možným za tie roky....viem čo znamená keď sa nemôžeš najesť kvoli tomu, lebo mnoho potravín máš zakázaných.No nesúhlasím s tebou, čo sa týka cukru. Nevieš si predstaviť ako si ubližuješ.
Držala som pred x rokmi protikandidovu dietu.

kvetinka3

RNG prosím Vás, mám doma výživový doplnok Zn+Se, sú vo forme glukonan zinočnatý a seleničitan sodný v jednej tablete. V takejto chemickej forme sa vstrebú tieto minerály?

RNG

Katy mikrovlaknin je hromada, nielen psylium, ale aj pektiny najma modifikovane citrusove pektiny, inulin,tiez arabinogalaktany, glucomannan a ine.Bez vyzivy sa zialbohu probiotika nemozu rozmnozit a tak budes stale chora.
Tak isto bez kyselin a enzymov rozneho druhu nemozes vselico poriadne stravit ani si vycistit telo od roznych latok, co sa tam hromadia a zamoruju a teda z nich mas zapaly a alergie.
Pravy citricidal najdes napr cez Hoogle, kde ho maju ako citricidal, profesional use, alebo ten isty cez internet najdi pouzitim google.com.
Zdoraznujem, na odmorenie tela musis brat aj entericky pokryte enzymy ako napr vyrobok firemy Solgar, pancreatine, kde v kazdej entericky pokrytej tabletke mas ekvivalent 3 gramy pancreatinu. Davka 2 x 2 tabletky ti za par tyzdnov precisti telo dostatocne, aby ti rozne alergie prestali. Tj okrem alergie na lepok, lebo na to zatial este nie je velmi ucinny enzym.
Bezlepkovych je plno, napr ryza, quinoa, chia, pohanka, teff, a rozne muky z orechov a inych semien, takze da sa zit aj uplne bez lepku.
Moja zena s vnuckou mi mnapr napiekla keksy z kokosovo-mandlovej muky s erythritolom miesto cukru, kedze som cukrovkar DM2 a dala tam aj trochu cokolady a suseneho ovocia pre chut, ale nie je to potrebne.
Nabuduce slubili,tam pridaju aj inulin, co je tiez mikrovlaknina podporujuca probiotika.

katy350

RNG ja uzivam vsetko podla tvojich odporucani, ale to psylium som musela jednoducho vysadit, pretoze to ma nafukovalo tak nenormalne, ze neviem si predstavit ze to je pre mna vhodne. Vies mi povedat preco moje telo takto reaguje na vlakninu? Co mam miesto toho uzivat ako alternativu?
Inak moj stav sa nezmenil, ozaj uz neviem co jest. Pisali sme si uz aj v inej teme, ale pripomeniem sa. Mam 47 kg a alergie uplne na vsetko. Som uz fakt zufala z toho ze sa nemozem najest, pridem do obchodu, hladna, vsetky produkty musim po precitani zlozenia zase polozit spat a z obchodu vyjdem este zufalejsia .. niekedy mam chut sa na to... Nemozem dokonca ani kukuricu a ryzu, preto su pre mna aj bezglutenove produkty problem, nakolko vsetky obsahuju nieco z ryzovej alebo kukuricnej muky.. Uzivala som koloidne striebro, gluten defense, protokol dr. berksona a okrem toho betain a probiotika a proste vsetko... chvilu som mala dojem ze sa mi moj biely jazyk trochu zlepsil, ale teraz je to este horsie a akonahle nieco zjem tak ma nafukne a mam vsetky alergicke prejavy... plet sa mi strasne vyhadzuje, vobec sa mi to nezlepsilo ani po vsetkych tych pripravkoch.. ja uz neviem co robit... prosim len mi nekaz vynechat cukor lebo to je jedine co ma drzi, kedze nesmiem fakt nic jest a som riadne nervozna, nasla som si aspon nejake sladkosti, ktore neobsahuju nic z tych alergenov, chutia sice hnusne ale aspon na chvilu ma zasytia a keby som si ani to nemohla dopriat tak dovi dopo. potom by som mohla byt len o vode a ruky sa mi trasu uz len ked si to predstavim. oreganovy olej uzivam ale to GSE nie lebo to som si raz objednala a nebolo to vobec horke a potom som uz proste nevedela kde ho mam objednat, lebo vraj to prave sa uz nevyraba...

RNG

Kvasenie v tele , trj najma v zaludku je pre nedostatok kyselin a v crevach pre premnozene kvasne kultury a nedostatok enzymov. Treba si doplnit kyseliny enzymy probiotika a mikrovlakniny.
Casto p,zaludocnych chripkach hoci aj 1-2 dennych sa parietalne bunky v zaludky, co vytvaraju kyseliny natolko poskodia, ze pre nedostatok kyselin sa mikroby , co dojdu do zaludka s jedlom miesto znicenia rozmnozia, produkuju plyny a produkty hnitia a ked sa presunu do creiv, znicia tam aj probioticku crevnu floru. Takto znicene travenie a absorbcia zivin vedu postupne k stovkam roznych aj velmi vaznych zdravotnych problemov.
Vacsina lekarov tomu ale zialbohu nevenuje pozornost, nanajvys pri pale, co je z nedostatku kyselin predpisu antiacidy alebo protonove pumpy co uplne zastavia vyrobu kyselin, tj presny opak toho, co telo potrebuje.

pawlina

Viem E to mac sem nepatri ale chcem sa spytat...neviete mi poradit ako sa skontaktovat alebo najat e-mail na tinusska? Vopred dakujem

maxi

zniz prijem stravy a aspon raz dvakrat denne vypi acidko, vela pi, jedz zeleninu, ovocie, vlakninu, tmave celozrnne pecivo

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problemy s nafukovanim - Fórum - ZDRAVIE.sk