Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka od muza pre zeny

[zruseny12]

vies ludia si to niekedy robia aj sami,lebo ublizia druhemu cloveku,ten sa pred nimi stiahne a prestane s nimi komunikovat a ked k niecomu dojde tak povie ten dotycny co ublizil,ze ten druhy je divny,a to uz tu bolo pisane...ja tiez som tip,ze ked sa niekto takto sprava,na druhy krat si 2x rozmyslim ci sa k nemu este ozvem...su to ludia ktory sami nevedia co chcu...ale,je to v zivote tak a my to nezmenime...i keby sme sa na kolomaz rozliali,lebo na to musia byt dvaja,na komunikaciu...

[zruseny12]

no VIBEKE,porozpravaj sa s nou,co ju trapi ked si myslis,ze sa nevie vyjadrit a mozno prides na to preco je taka...vies nie je to len medzi partnermi tento problem,ja to pozorujem aj medzi ludmi...ked sa jedna o ohovaranie tak su taky mudry ozyvaju sa kde netreba a ked sa maju ozvat na pravom mieste tak len posunkami a kto ich ma rozumiet.Mne sa stalo dnes a aj skor,pri sluzbe,ked som mala umyvat chodbu,privolala som si vytah na svoje poschodie,aby som ho umyla,len mudra pani ktora isla z dola hore,privolala vytah ked jej nesiel zacala buchat,KOHO MOHLO NAPADNUT,ZE BUCHA NA VYTAH...ja som to nevnimala umyvala som dalej a ked isla po nasom poschodi tak sa tvarila tak kyslo ako keby zjedla citron,a ked som jej povedala,ze mala zakricat,tak mi odpovedala SAK SOM BUCHALA...no tak nech sa nehneva,ale tam kde nema sa ozyva a tam kde by sa mala je ticho tak kto im ma rozumiet takym ludom,a to sa mi stalo uz dva krat...ale pozachrbat ohovarat vedia,ja som osobne taky typ cloveka,ze ked vidim aky su ty ludia uz sa k nim druhy krat neozvem a kaslem na nich...vies aj ty ci si neodbil zenu niecim a ona sa uzatvorila do seba,porozmyslaj a ozvy sa k nej,snaz sa s nou rozpravat...mozno to pomoze...ked ju mas rad a zalezi ti na nej...vela stastia ti prajem...

wowo

jasne ze to muzovy hovorim na rovinu,,,ale ani to nepochopi,,,,tak ja uz neviem.Tak som sa naucila mu to opakovat aj 5 x,,snad nieco z toho pochopi:))Citat myslienky prave vie,,:)) tie ozajstne ,,vzdy v rovnakom case ,,si nechtiac zavolame,alebo citime to iste,,pri roznych situaciach..nieco ako telepatia..ale to nie je z kazdym mozne..myslim ze chlapi sa maju pytat,,co chces? ako si to zelas ze to mam urobit? a paci sa ti to? a nepaci a preco? ...a taaak ale to nevedia...:)stale sa pytat a snazit sa skumat psychiku zeny ..ale oni skumaju,,bohuzial...len pohar piva:)

[zruseny12]

jasne ved je to normalne...ked si ho milovala,ale zivot ide dalej,ze?co ine ostava cloveku...prajem Ti vela stastia v zivote,pekny vecer...

miliana

obcas, ked si nato spomeniem mi vyhrknu slzy, ale to je normalne po mnohych rokoch manzelsta.
Nastastie ma nezlomil, vyriesila som si zivot absolutne razne, (nebudem pisat ako) ale zmenila som, vsetko co sa dalo - prostredie, zamestnanie,
ked tak porovnam jeho zivot a moj, dnes som vitazom ja a on je troska s kopou problemov a este tie najvacsie len pridu.

[zruseny12]

no keby ludia vedeli citat myslienky tym druhym/je to jedno ci chlap zene alebo zena chlapovi/to by bol iny zivot...vela veciam by sa dalo vyvarovat v zivote....

majka_

no ja vacsinou poviem chlapovi narovinu to, co chcem povedat. uz som sa presvedcila, ze chlapi nevedia citat myslienky :o). ale nevadi. ved to nevedia ani niektore zeny :P

[zruseny12]

agina,ale keby kazda zena hned vsetko riesila rozchodom tak neviem ako by to bolo,lebo si nevyberies,niekedy sa stane,ze opustis chlapa koli jednej chybe a najdes si ineho este z vacsou chybou,je to velmi zlozite...a este ked je v tom laska zo strany zeny...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otazka od muza pre zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk