Dĺžka výstreku

del12

Mne skoro vždy len vyteká semeno, ale občas sa stane, že vystrekne tak na pol metra.
Alebo tak, že prvé dávky streknú a potom vyteká ejakulat asi v 5-10 velkých kvapkách, ak sa to dá tak nazvat.

ten čo sa pýta

Stáva sa. No proste išlo mi o to, či vždy vystreknú na metre a pod silným tlakom, alebo niekedy len tak "stečú" :))

xxxxxxxx

mojmu tak 10 cm. ale kamošku frajer raz skoro strelil do hlavy. našťastie sa uhla a schytala to stena :D:D Druhej kamoške to zasa zostalo vysieť ako sopel na okuliaroch :D:D

kikushka

heh ale nieeee my sme hrali pacifik:D..pac pac fik fik:D..ale skoncilo to ze frs frs do oka no:D..co uz stawa sa..

kikushka

fuh tak mojmu to strieka poriadne:D..dostala som to do oka:D..a to uz nie je nic zawidenia hodne.boli to jak swina..normalne ti zcerwena a napuchne oko tak ze skoro nic newidis..bacha na to:)

piq

musis brat do uvahy balisticku krivku vystreku semena cize je rozdiel od kkta po zem alebo 1 cm od niakej podlozky. tiez ti moze udaje skreslit ak ho budes drzat dohora, preto si zober vodovahu a nechaj si ho meter od zeme. to by mohli byt relevantne hodnoty .. ak chces byt sampion skus striekat z okna za bezveterneho pocasia, samozrejme cim vyzsie tym lepsie.