Som tehotna a on to dieta nechce

Príspevok v téme: Som tehotna a on to dieta nechce
streda

som uplne zufala,som tehot.a moj priatel chce aby som isla na interupciu.ked ja to dieta velmi chcem!on aj ja mame 21rokov a obidvaja mame pracu.On sa vyhovara ze je este mlady a nemame ani nic nasporene, aby sme mohli mat dieta.ja si myslim, ze by mi moji rodicia pomohli s dietatom.neviem co mama dalej robit nechcem stratit ani jeho ani to male
=(..

somstrasnezv

Príspevok je dosť starý pochybujem že niekto ešte odpíše ale... Ja by som bola zvedavá ako to dopadlo mam presne rovnaký problem ako ty streda .

catherin

STREDA ako si dopadla velmi ma zaujima pokracovanie tohto pribehu?
SVIECKA a ty preco chces ist na potrat kolko mas rokov? Nechcem sudit ale ked mas podporu v otcovi tvojho dietata, tak preco? Co ta k tomu vedie nie je to od teba sebecke???

dvojbotka

streda aj ja ta chcem podporit...ty si pripravena,uz teraz lubis svoje babetko a neodpustila by si si keby si si ho dala vziat...cely zivot by si priatela obvinovala za to ze ta nanutil a vas vztah by to aj tak neuniesol a rozpadol sa.daj malinkemu sancu a uvidis,mozno je to naozaj len to prvotne zaskocenie...chlapi sa boja zodpovednosti najma ked pride necakane.

Friday

Kolko muzov, co sa v dnesnej dobe a v 21 rokoch stalo otcami, reagovalo v prvej chvili inac?
Nie kazdy uznava instituciu manzelstva, tak fifif nevynasaj sudy.

kleaa

o kompletnu rodinu sa musia snazit dvaja. v tomto pripade uz iba ona.
Uz len to je neeticke, ze jej navrhol interupciu, -vidim v tom sebectvo, nezaujima ho, ako to preziva ona.
nezrelost moze byt aj v 40 tke, ale dolezity je aj pristup.
Aj keby zmenil nazor, v kritickej chvili sa vyplavilo jeho prvotne spravanie, a to treba brat hlavne na vedomie.

..o com..

1. jaska, ze potrebuje oporu ona, ale kedze jej priatel je zjavne nezrely, ak chce, aby dieta vyrastalo v kompletnej rodine, musi s nim mat trpezlivost.
2.vychova vs geny je 50 na 50, mam 3 semestre z biologie cloveka, mna poucovat nemusis.