Som tehotna a on to dieta nechce

Príspevok v téme: Som tehotna a on to dieta nechce
streda

som uplne zufala,som tehot.a moj priatel chce aby som isla na interupciu.ked ja to dieta velmi chcem!on aj ja mame 21rokov a obidvaja mame pracu.On sa vyhovara ze je este mlady a nemame ani nic nasporene, aby sme mohli mat dieta.ja si myslim, ze by mi moji rodicia pomohli s dietatom.neviem co mama dalej robit nechcem stratit ani jeho ani to male
=(..

mandy21

..o com.., ty o com tocis: "Treba sa s nim citlivo rozpravat o ocakavaniach, nepredpokladat, ze chape, ako sa citis, ale mat s nim obrovsku trpezlivost"

a kto ma trpezlivost s tou dievcinou, ktora je prvykrat tehotna a rieši takého tazké dilemy?? ved ona si zasluzi najvacsiu pozornost, zvlast v prvych mesiacoch tehotenstva, ked sa vyvijaju dolezite organy plodu a nie ze by ona mala ofukovat dakeho nezodpovedneho chalana

bebedobrerano

Ahoj. Musis sa nachadzat vo velmi zlej situacii. Ja ta len chcem tymto podporit aby si sa nevzdavala a dietatko si urcite nechala. Dietako je dar a pozehnanie:o) Moju mamu tiez moj otec opustil. Dal jej na vyber, bud pojde na potrat, alebo je koniec medzi nimi. Tak si vybrala a vykaslal sa na nas. Ale nastastie moja mama si ma nedala vziat a ja mozem zit:o) Tak prosim daj sancu aj tvojmu dietatu zit:o)

mandy21

..o com.., ty si asi nepocul o tom, ze 98 % povahovych vlastnosti je danych genetikou a len 2 % vychovou. vid preco je taka mala uspesnost pestunskych rodin

karla1

dietatko si nechaj.sama si povedala ze rodicia by pomohli. keby si isla na potrat tak by si do konca zivota trpela.mam kamaratky co mali v tvojom veku deti a aj mladsie. Pozri ked ta priatel tlaci do interupcie podla mna nie je celkom v poriadku. neberie na teba ohlad pretoze predovsetkym je to tvoje telo a pripadne zdravotne problemy ponesies len a len ty.a to nehvorim o vycitkach.

marien

ahoj, keby somostala ja tehotná(mám 20 rokov) môj priatel by sa zachoval tak isto je to karierista, a povedal mi že keby teraz otehotniem tak by bol za potrat, velmi ma to bolelo ked mi to povedal, na tvojommieste by som tomu určite nechala čas nech sa spamätá, ak bude mať aj nadalej taký názor, radšej ho pošli kadelahšie, nestojí taký chlap za to aby si šla na potrat, ktovie ako by si to potom psychicky znášala,,, držím ti päste : )

kleaaa

tvojho nechcem sudit ani odsudzovat...ale tu ide o to, ze je dost stary, aby vedel co to pre zenu znamena nechcene otehotniet. prehehnite si topici. Pomaly v kazdom druhom niekto place. A on ta jednoducho necha v tom a odbije ta, ze ON na to nie je pripraveny. A co ty ? On nie je pripraveny a ty nesies nasledky.
tu ide ale o nieco ine, ty chces a ked ta ma rad, tak to respektuje a hlavne ked mal uz nejake reci o menach pre deti a pod. uz predtym
Ja osobne by som s nim prerusila kontakt a nechala ako to vyriesi cas. Mozno budes sklamana, ze sa uz nevrati-nic si nestratila.
A mozno pride po case s placom...uz by som ale v kutiku srdca mala nejaku tu nedoveru.
Napis ako reagoval, som teda zvedava

streda

kedze som mu to oznamila len pred 2 dnami tak verim ze je to len to zaskocenie...on je dost velky cholerik.stale je nervozny,vybusny nevie niekedy poriadne s kludom reagovat..na zaciatku vztahu takyto nebol..no casom sa ukazal aky naozaj je.ja ho velmi milujem a stratit ho by bolo pre mna peklo..preto som stale snim a nedokazem ho opustit aj ked som to tisic krat skusala..

zuzicka28

mila streda,drzim ti palce!tvoj priatel je zaskoceny a obaja ste skutocne mladi,ale to nieje dovod aby ste nemohli mat dieta a s laskou a so vsetkym co vam i dietatu treba.
dopraj priatelovi cas,aktivne ho zapaj do ''materskych''povinnosti i radosti...drzim palce

streda

___o com___? aj ja si to myslim!!mne sa paci myslienka byt mladou mamou.moja sestra ma 25 a je v 5mes.t.dnes oznamim mojmu priatelovi ze si babo necham!ja sa citim byt pripravena.tak som zvedava ako to prijme...