Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biopotraviny + zelenina + mäso: kde ich dostať v Bratislave

Ivko01

Ajtak si myslím ,źe vlajkovú lod´v bio - ovocí a zelenine na Slovensku drźí www.biodomov.sk Ja som ích zákazník skoro od zaćiatku.

Ivo

biobiobiooo

www.bioland.sk na tejto stranke sa da objednat maso zavoz je kazde 2 tyzne.. maju kuracie, hovadzie, a jahnacie oplati sa prist aj z BA obchodik je v Pezinku na kollarovej ulici.. uz pri nakupe nad 30 eur sa vam vratia naklady na cestu..(maju tam super ceny)

loola

ahoj, www.bioaktiv.sk ma velky vyber biomasa na objednavku, ktore si ale potom vyzdvihnes na zivnostenskej 4, zatial len pozitivne skusenosti pa pa

jancecka

Ja ti môžem akurát dať link na stránku, kde predávajú bio múku, posielajú na dobierku. Ak máš záujem, pošli e-mail. Ahoj

ivana balazova

Pozdravujem z Ekologického sadu Livia v Kolinanoch pri Nitre. V Bratislave distribuciu bio ovocia, zeleniny, masa robi Michal Drienik. Od nas napriklad dovaza bio jablcka, jablkove stavy a zhustene jablkove koncentraty.
viac info na sadlivia@bioproduct.sk, alebo si pozrite stranku www.bioproduct.sk, biozeleninu robi aj pan Slinsky blizko Bratislavy, www.agrokruhy.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biopotraviny + zelenina + mäso: kde ich dostať v Bratislave - Fórum - ZDRAVIE.sk