Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

postupujem vhodne pri PPP?

Príspevok v téme: postupujem vhodne pri PPP?
ruzicka-anicka

som bulimicka.ale nie 100% iba taka 50%,pretoze neprezieram sa surovo.teda prejedam sa,ale viem sa ovladat jem dovtedy kym citim ze uz viac nevladzem.a to je castokrat bud jeden rozok a tri keksi,alebo tak podobne,a vtedy to idem zvracat.
no a dnes som nezvracala,drzim dietu,na ranajky som nejedla nic,na obed tiez nic,a teraz na veceru polovicku celozrnej zemle s kolieskom dietnej salamy a dve kolieska paradajky.je to vhodne?
dnes uz neplanujem jest nic,budem sa snazit,maximalne jeden pomaranc ziem ak to zas namna pride.ten pocit,ze musim pozrat vselico

zuzana82

s ''touto vecerou'' mozno vydrzis dnes,zajtra,ale co zvysne dni?!!je plno rad ako sa stravovat,5xdenne mensie porcie,vela ovocia a zeleniny a pit vela vody.pri zeleniny nemas dovod zvracat,pretoze je tam min.kalorii.
inak ak ides vracat 1rozok a 3keksy si bulimicka,nejde o kvantitu,ale ze to robis!!!
viem o com pisem,sama som v ''tom''az po usi

ruzicka- anicka

dee
neziem len polovicku zemle,bolo tam aj koliesko salamy,a dve kolieska paradajky.........
a mozno budem mat dnes aj pomaranc.takze k tomu tolko.

Dee

samam vies, ze to nie je vhodne....za cely den zjest polovicku zemle je extremne nevhodne...takto skocis rovno do anorexie a to tiez nie je vyhra. Radsej papaj viac ovocia a zeleniny....a hlavne by si mala mat vyvazenu stravu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

postupujem vhodne pri PPP? - Fórum - ZDRAVIE.sk