DôLEžITé

[zruseny12]

no jaja dnes prave o tom hovorili v TV,ze je velmi nebezpecne brat HAK a k tomu si este zapalit...ze to je VELMI NEBEZPECNE...A TO NIE JE ANI VAROVANIE NA KRABICKACH ZE SA NESMIE FAJCIT?JA OSOBNE HAK NEPOUZIVAM...LEBO VIEM,ZE CO TO JE ZA VEC...LEN KED CITAM AKO TU ZENY PISU...TO MI BOHATE STACI...

jaja

tak to môže povedať len človek, ktorý si niečo s tým svinstvom prežil ?- ostatné si myslia aké je to super brať hak- ja som rada, že sa cítim po 2 mesiacoch od vysadenia hak konečne ako človek, čo sa mi stalo beriem ako včasné varovanie skoncovať s hak... obdivujem ženy , kt. dokážu meniť značky, až kým sa nenamotajú, že im niektorá sadne...

zwedavus

no jaja, tebe narobila teda dost neplechy.. tak to ta uplne chapem, ze od nej chces mat uz uplny pokoj.. ja s tebou iba plne suhlasim..

jaja

som tu známa ako ANTIBELLARA- lebo mi spôsobila nežiad. účinky- kvasinkové výtoky a zníženie libida sa považuje za samozrejmosť. a z tých horších- najskor nedostatok železa, na 4 mesiac užívania: búšenie srdca, pocit dýchavičnosti,neskutočná únava, studené končatiny, psychická nerovnováha. stačí?? po tomto zážitku som sa rozhodla- hak - NIKDY VIAC!!!

jaja

vieš čo môžem písať z vlastných skúseností- tiež som bola zástanca hak ešte pred rokom aj niečo- ale na vlastnej koži som sa presvedčila, čo to môže spôsobiť, a som odporca, a nebudem robiť zo seba ani pokusného králika- ktorá značka mi sadne. proste som rada, že sa cítim normálne po dlhej dobe od vysadenia hak!!! mladé baby v tom vidia len bezproblémový sex, skoro bez zodpovednosti (okrem jedenia tabletiek), sem-tam si aj zapália do toho, a netušia aké je to svinstvo...:-(((

zwedavus

presne tak.. sak lekari to predpisuju 13 rocnym babam!! ked sa opytate mladych bab, tak vacsina vam odpovie, ze uziva HAK.. a toto je normalne?? oni, ako lekari by to nemali hoc komu predpisovat.. jednak mladym babam urcite este nie.. aj ja som nazoru, ze HAK je svinstvo.. len mlade baby v tom vidia uzasny zazrak.. vidia len tie pozitiva a vobec ich nezaujimaju tie negativa.. ludia by mali byt viac informovani a hlavne lekarov by to mohlo aj viac zaujimat.. nie len, ze ked to pyta, tak to predpisem.. je to smutne.. ale tak baby, ked uz to chcete uzivat, dobre si prestudujte co to vlastne je, co to so sebou prinasa a nepozerajte sa len na to, ze je to SUPERLIEK.. pozrite sa na to troska aj z tej druhej stranky..

jaja

a čo z toho , ked mu to povieš, niektorí lekári to berú ako samozrejmosť, že berieš hak ani sa nepozastavia.