Uz ste sa u lekara rozplakali?

Príspevok v téme: Uz ste sa u lekara rozplakali?
kamilka

Mam 28 rokov a uz rok taky vaznejsi problem (somaticky) s bolestami, ide o pohybove ustrojenstvo. Posuvaju si ma rozni lekari a štve ma to, ze sa casto nad sebou rozlutostim a zacnem tam revat. Uz sa mi to stalo u piatich rozlicnych lekarov. Aj vam sa to stalo? Co si o mne asi tak myslia? Iste ze daka citlivka, nie?

kamilka

no dakujem vam za reakcie, aspon vidim, ze nie som sama. lekari su asi na to zvyknuti, lebo skoro vobec na to nereagovali, normalne so mnou komunikovali akoby nic, ale je to trapne. z tych piatich lekarov boli styri zeny, takze zenske zbrane-slzy mi boli na nic :-) a ten piaty-muz, ten bol z toho podrazdeny, asi si myslel co som to za hysterku.

nickie

ahoj,ja som sa len tento tyzden rozplakala u lekara trikrat,robili mi rez do mandli a jednoducho som to nevydrzala velka bolest,myslim ze doktor si nic hrozne nemyslel,urcite to chapal a myslim ze v tvojom pripade tiez

violett

aj ja so sa u lekara uz rozplakala,presnejsie u zubara. Bolo to ,ked mi daval strojcek na zuby. Nebola to fyzicka bolest,ale vnutri som neskutocne trpela . Doktor mi vynadal ze som povrachna a zle vychovanna . takze tak

zwedavus

ahoj kamilka! je to uuuplne normalne.. a vobec sa tym nezatazuj.. ja osobne som tiez prilis citliva osobka.. ked sa mi nieco take stane u lekara, snazim sa slzy potlacit, ale len co pridem domov sa lejuu a lejuu.. obcas sa to samozrejme neda a mna nezaujima co si mysli lekar.. jednoducho to tak citis a bodka.. a tak ako napisala mariaa, je to velmi smutne, co sa ti stalo, keby mne nieco take oznamil lekar, tak sa psychicky asi zrutim, rozplakat sa by bolo slabe slovo.. jednoducho sa nestaraj o to, co si o tebe budu mysliet.. ich do toho nic.. a ked tak nad tym rozmyslam, stalo sa aj mne, ze som sa rozplakala pred lekarmi.. bolo to uz davnejsie.. a tiez som sa potom strasne hanbila co si o mne pomysli.. ale teraz mi je to uz jedno.. jednoducho placem, kedy to citim a mne je jedno ci ma niekto vidi.. ved slzy su prirodzenym prejavom niecoho co sa ta dotkne, tak radsej sa z toho vyplacem, ako by ma to malo vnutri tazit.. takze asi tolko som tym chcela povedat, ze sa nad tym netrap, aj ked si myslia, ze si citlivka, tak to mozes mat vies kde.. tak vela stastia..

[zruseny12]

mala som 20-dcat ked som otehotnela a potratila,ked mi to lekarka oznamila rozplakala som sa,ani neviem ako som potom dosla domov.Teraz mam 40-dcat a zase som mala slzy na krajicku ked som nedavno bola u lekara...urcite to bolo na mne aj vidno,nemohla som ani komunikovat len som prokyvovala...je to normalne,ked cloveka nieco trapi...

[zruseny17]

a vacsinou som plakala pred lekarmi-muzmi a ti boli potom ku mne velmi mili a snazili sa ma utesit...zenske slzy asi zaberaju:)

wowo

Neviem si to predstavit,,ze by som sa rozplakala,,,a dokonca ani pred niekym blizkym ako je kamaratka,
ja u lekara vtipkujem ,alebo sa pytam ,,na vsetko
,,a hlavne sa snazim pytat co mieni robit a preco a ako ma bude liecit.Mozno vzbudzujes sucit,,,,ale ak to prehanas mozu ta brat zle ako hypochondricku, alebo histerku.Ako na teba oni reguju?

[zruseny17]

nic si z toho nerob,ja som plakala vzdy ked ma chceli hospitalizovat v nemocnici..mam totiz rocneho synceka a predstava ze mam od neho odist ma vzdy rozplakala.Proste sme citlive,co uz,nie kazdy dokaze byt jak z kamena:)este ze to moj manzelik chape a je na mna velmi dobry:)