Krčná chrbtica a záchvaty v noci

Príspevok v téme: Krčná chrbtica a záchvaty v noci
shrekula

Vedel by mi niekto poradiť čo s tým? Mám problémy s krčnou chrbticou, prečítala som si viacej príspevkou s touto témou.Mám tiež problémy s cestovaním, mám pocit že sa zadusím ked nastúpim do vlaku,ale okrem pocitov úzkosti až paniky mám problém v noci. Zobúdzam sa na pocit že sa nemôžem nadýchnuť, v nose mám křč a trvá to pár sekúnd.Musím to predýchať ústami a niekedy ani oči nemôžem otvoriť. K neurologovi chodím už 4 roky, určil mi že mám epileprsiu čo podľa mojho názoru nie je správna liečba. Prakticky až teraz som bola na odporučanie druhého lekára na magnetickej rezonancii kde mi zistili že mám blok.postavenie stavcov 2-6. Už nevie kam mám ísť. Som stále na liekoch, ktoré zaberajú len čiatočne. Vie mi niekto poradiť?

Inner

masla,

neuvazovala si nad navstevami psychologa? Pozitivny pristup dokaze povzbudit telo i ducha rovnako, ako ho negativne myslienky dokazu rozladit. Zbytocne potom zazivas stresy kvoli niecomu, co ti mozno ani nie je.

Co sa tyka krcnej chrbtice, tak o nej existuje vela zdrojov. Ako literarnych, tak aj videa. Mozes si ich zohnat a zacat cvicit, to ti urcite neublizi ;-)

mašľa

Mám 50 rokov. Moja choroba začala po 40. Najprv to začalo chrípkou potom alergiou, zlým travením a potom triaškou búchaním srdca. Potom sa začala na to stále myslieť a môj zdravotný stav sa zhoršoval až som skončila s prasknutými vredmi na žalúdku. Pila som nervový čaj skoro 4 roky. Nakoniec som dostala depresíva. A teraz neviem či mi pomohli lieky alebo som si chorobu prestala tak pripúštať. Ale keď mám toho veľa na hlave stále cítim hrču v krku bolesť v ušiach.Mám dojem že je to krčná chrbtica, ktorú mám veľmi zlom stave ale aj každý stres na mňa zle vplýva.

kero

Ahoj krčnéstavce, prosím daj kontakt na toho chiropraktika, vela ludi by ho vyskusalo, ked je taký dobry ako píses, dik velmi papa.
prípadne na mail: morovskaivana@gmail.com

delphia

steblo to co opisujes, je na 99% psychickeho podkladu. zajdi za lekarom- psychiatrom. od obvodneho vymenny listok nepotrebujes. da sa to liecit a ulavi sa ti. netrap seba aj nadalej a vyhladaj odbornu pomoc

helenn

Steblo to asi bude panicka porucha.Najdi si to na nete a precitaj si to.Ale keby to aj je PP svet sa nezruti a teraz sa to da vyliecit len to dlhsie trva a nesmies sa jej poddat lebo ta zhltne.

steblo

JA SI NEMYSLIM ZE PANICKA PORUCHA. PRI PANICKEJ PORUCHE BY SOM NEDOSTAL ASI TAKY ZACHVAT, AKO CCA PRED TYZDNOM. ZACALO MA CELEHO TRIAST, UZKOSTNY POCIT, TELO SA CHVELO, A TO PODOTYKAM, ZE TO SOM UZ ASI DVE HODINY SPAL!!! POTOM KED SOM SA PREBRAL TAK TO TAK POSTUPNE NA MNA ISLO... PANICKOU PORUCHOU TO NEBUDE, TO SOM SI ISTY.

lea

ahojte, ak vam mozem poradit z vlastnych skusenosti, nespoliehajte sa na lekarov. ja som mala strasne zavrate a tiez problemy s chrbticou a pochodila som minuly rok asi 9 lekarov, pritom prvych 8 sa pomylilo a stanovilo mi onkologicky nalez v hlave. 10ty lekar povedal, ze je to chybna diagnoza, co sa nastastie potvrdilo. odvtedy si myslim,ze sa treba spoliehat na vlastne sily a nie na lekarov. na chrbticu velmi pomaha spravne rehabilitacne cvicenie. drzim vam palce!