Chladova alergia

[zruseny12]

presne tak to mala dcera,tiez jej odporucali asi v 7 rokoch aby isla na operaciu nosa,ale ja som si povedala,ze este pockam,lebo dieta sa stale vyvyja a moze sa jej to napravit aj samo a aj puberta vela este urobi.Teraz ma 11 rokov a mozem povedat,ze vela veci sa zmenilo,tym ako rastie...a nelutujem, ze som nesla s nou na operaciu...a tie kasle presli,ale aj tak ked zacne kaslat tak hned jej nasadim sirup ktory mam vyskusany a postupne to prejde...keby som ju mohla dotiahnut k lekar.na krv tak verim tomu, ze ma ine vysledky,ale ma zase ine problemi,ale myslim si ze alergia na chlad jej ustupila rokmi a este v puberte si myslim,ze zase sa to zmeni....ked som niekomu povedala,ze ma alergiu na chlad a zimu len kulali ocami,malo kto to pozna...aspon v mojom okoli...

joni

Ja som mala neustalu nadchu a tak upchaty nos, ze som sa nemohla nikam pohnut bez spreja aby som mohla dychat. Preto mi robili ten test a zistili chladovu alergiu. Nos uz bol zniceny takze to spravili dve operacie. Odvtedy dycham normalne, ale pri prechode z chladu do tepla a opacne alebo ked som trochu dlhsie v chladnejsom prostredi hned mi tecie voda z nosa a chodim casto na zachod. A tiez ked nieco studene vypijem alebo zjem zmrzlinu prip. nieco priamo z chladnicky tak mam krce v zaludku. A cez zimu alebo pri vetre ked nemam rukavice tak mam kozu na rukach ako spalenu.

[zruseny12]

MODRALA LEN VTEDY KED DOSTALA KASEL NENORMALNY A NEMOHLA ANI DYCHAT,ALE TO ZACALO NORMALNYM KASLOM A POSTUPNE TO PRESLO AZ DO TAKEJ FAZY KDE SME MUSELI VOLAT POHOTOVOST,ALE TO UZ MODRALA TYM ZE NEMOHLA DYCHAT A TEN KASEL JU DUSIL...ALE KED SA Z TOHO DOSTALA/Z TOHO KASLA/ZIADNE MODRANIE NEMALA/

klspdofpewifvwoefv

Moji dvaja bratia maju potvrdenu alergiu na chlad. Ziadne kychanie ani nic take. Proste maju fialove ruky ked su v chladom prostredi. Hlavne v zime. Ofialoveju im ruky, skoro jak cierne ich maju...

[zruseny12]

ja som nebola na testy na alergiu,ale tiez si myslim,ze mam alergiu na chlad,lebo ja mam aj take problemi,ze ma len ofukne prievan a uz kycham smrkam.Brala som antihistamonika,ale bola som po nich velmi unavena,a tak som zacala brat PYCNOGENOL na alergiu...potvrdene mam ze som alergicka na nikel,lebo ked mam nieco kovove na ruke hned sa mi narobia vyrazky take alergicke...

[zruseny12]

moja dcera bola na krv v 4rokoch a povedali jej,ze ma alergiu na chlad,dali jej antihistaminika a radili mi aby sa otuzovala,chodila do sauny...dnes ma 11rokov,zda sa mi,ze uz jej to trochu preslo...este som zabudla,ze povedali,ze najhorsie obdobia pre nu su prechody zo zimi do tepla,potom prechody ako su z jari na leto,z leta na jesen atd.ze toto je pre nu najhorsie kym si to telo nezvykne na inu teplotu...