Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

casto mi "pada z oci"

Príspevok v téme: casto mi "pada z oci"
Lenush

je to velmi neprijemny pocit a po uhlikoch vzdy zvracam aj niekolkokrat.. poradte mi prosim, ako sa toho zbavit. co pomaha? pocula som o rastlinke cistec, ale zial, neviem kde sa da zohnat. a naruby sa moze nosit ktorakolvek cast oblecenia? alebo by to malo byt tielko? vyskusam uz naozaj cokolvek. za vsetky rady vopred dakujem

Lenush

ale myslim, ze je jedno aky druh cistca to bude, hlavne ze to ta rastlinka. agina to s cervenou farbou som nevedela. cize je dobre nosit so sebou nieco cervene? napriklad satku a pod...?

panika

Medzitym mi jedna klientka priniesla obrazky roznych druhov cistca.
spominany cistec rovny - stachys recta
cistec rocny - stachys annua
cistec lesny - stachys sylvatica
cistec mociarny - stachys palustris
Nachadzali sa medzi salviami a hluchavkami.

panika

(som panča)
nie kazdy tomu veri, ale co uz..ani ,,čemer" vela ludi nepozna a predsa existuje :). Ta betonika sa tam spomina naozaj ako pribuzna:), ale je tam aj vela latinskych nazvov (je viac druhov čistca)

agina

Vola sa to "choroba z oci" a niekde sa tomu hovori, ze ta niekto "uriekol". Pre ten pripad sa nosi vzdy nieco cervene....aj mamicky davaju detom do kocika vzdy nieco cervene.Clovek, ktory toto sposobuje sam o tom nevie. Mojej mame sa to raz stalo, ked sme isli na navstevu do Bystrice a cestou sme sa museli zastavit u babky v Trencine, co jej bolo tak zle. Babka hned skonstatovala, ze ma chorobu z oci, zobrala dedkovu baretku a trikrat jej s nou utrela celo a ako zazrakom, vsetki nevolnosti jej ustupili. Nikdy by som tomu neverila, keby som to nevidela na vlastne oci.

beb

Ahojte, viem, že sú to zvláštne veci, niekomu na smiech, ale ja tiež verím, že existujú. Lenže na druhej strane, nikdy by som sama niečo proti tomu nerobila, uhlíky ap. súvisia s okultizmom. Treba navštíviť kňaza, ktorý sa tým zaoberá, ale ak veriaca nie ste, tak mi asi neveríte. Iné poradiť neviem. B.

sedmikraska

moja babka mavala taku susedu od ktorej chodilo z oci uz aj mojmu otcovi, ked bol maly, aj mojim bratrancom, aj nam. Babka nam vzdy zakazovala jest pred nou, ze vtedy sa tak pozera

sedmikraska

ja som to casto mavala, ked som bola mala a tiez sme sa kupavali v cistci. MOj brat mal raz velmi spatne z oci a zvracal a len chcel spat a bolo mu strasne, otec navaril cistec, imyl ho v nom a dal mu aj napit. Brat si hned na to grgol, ale z neho vysiel nehorazny smrad a vsetky bolesti prestali, je to naozaj ako mavnutie carovnym prutikom

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

casto mi "pada z oci" - Fórum - ZDRAVIE.sk