Gynekologicka alebo rozvod

denisa

Takeho keketa by som poslala k vode rychlostou betonovej kocky. Pri najblizsej prilezitosti mu ty zakaz ist napriklad v obchode ku pokladni, kde je zena. Zakaz mu ist sa ostrihat k zene, ale nech si najde chlapa kadernika :-))) Zakaz mu ist k zubarke a nechcem byt svina a priat mu to, ale ak by sa ocitol v nemocnici, tak mu zakaz, aby sa o neho starali sestricky a nech sa dozaduje "zdravotneho brata"....

marrrika

podla mna je to riadne manipulovanie a chorobna ziarlivost. ktovie, ci nam arika o dva tyzdne nenapise ze moj drahy muz mi zlomil ruku, ale to ja som vinna, lebo som ho vyprovokovala... arika, nebud blazen. vztah je o kompromisoch, ale toto nie je kompromis, to je nezmyselna poziadavka a to ze ustupis, nie je pre ´pokoj v rodine´, tym len zivis v nom jeho nasilnicku povahu. ver mi. viem, o com hovorim.

alisa

tiež si myslím, že to s oddanosťou nemá nič spoločné. Preboha, veď ženy chodia ku gynekológovi ako k lekárovi a aj ho ako lekára berú, nejdú si tam ulaviť a gynekologické vyšetrenie nieje vôbec nič príjemné , teda aspoň pre väčšinu z nás nie a nechodíme tam s radosťou , ani pre potešenie. No podla mňa je to obmedzovanie a nie oddanosť, no ale tak takisto by mi to bolo jedno či idem ku gynekológovi alebo gynekologičke.Obidvoch beriem , len ako lekára.

jaja

akože keby mal aj ženu urologičku, tak mi je to jedno!
ved toto vyzerá ako obmedzovanie, nie oddanosť. sorry žienky, ale mali by ste sa zobudiť. ved ide O LEKARA!!!!

jaja

to nemyslíš vážne, že ideš zmeniť lekára, ktorý ti asi mimochodom vyhovuje za lekárku, kôli svojmu paranoidnému manželovi??? tak to ťa ľutujem!

drakenko

arrika:
Rozvod určite nie.

Viem sa dosť dobre vžiť do jeho situácie, tak to skús aj ty. Predstav si že by musli muži chodiť pravidelne na vyšetrenia celých pohlavných orgánov, žaluďu a pod. Nebola by si radšej, keby sa mu "babral s vtákom" radšej doktor, ako doktorka? Skús rešpektovať, že mu to vadí, lebo to môže byť pre muža dosť veľké utrpenie, ver mi, viem to z vlastnej skúsenosti. Keď nechce aby na teba siahal nejaký iný chlap, tak máš veľmi oddaného muža ;)

arrika

Ked sme sa o tom rozpravali tak som urobila chybu ze som mu povedala ze od zeny mi to je neprijemne treba to tajit pred manzelom lebo nema preto pochopenie. Uz len neviem ako vysvetlim mojmu gynekologovi odchod k lekarke...

sedmikraska

ale ved ja som nenapisala nech klame! Ak je ziarlivy, tak to jednodchsie pochopi ato ze jej je to neprijemne od zenskej mu uz snad povedala