Gynekologicka alebo rozvod

savannah88

tak.. zlato ja ti poviem na rovinu som gynekologicka a viem ze ak nebudes chodit pravidelne na preventivne prehliadky tak to moze zle skoncit.. mozes mat nejaku pohlavnu chorobu a sama o tom nebudes vediet.. tak sa to stalo jednej mojej pacientke.. a vobec ju nic nebolelo a mala rakovinu kcka maternice.. to neje dedicne takze sa na to nespohiehaj ze ked to nemala tvoja mama tak to nemas ani ty ani vek to neni tak radsej chod ku gynekologovi.. tak.. to je podla mna jedno ci pojdes ku muzovi alebo zene.. obaja su gynekologovia a obaja to maju vo vyplne prace.. takze mala by si ist aspon 1-2 krat rocne na gynekologicku prehliadku.. bud vysvetli manzelovi ze je to odbornik.. alebo ho nechaj tak a chod ku gynekologicke ved aj tu gynekologicku nejkto vysetruje takze .. urcite to aj ona zazila.. ok.. a nehanbi sa .. ved to robis pre svoje zdravie!!! ok??? :-) papa ..a dufam ze tam zajdes..ok??

lolita22

to bolo dobre stanley, ja ze co za muzsky rod a to vazne chlapik reagoval:) zlate:)
ale k teme je to trosku na mozog...ako ze mu stal a nechcel to robit, ach to muzske ego!!!

marfuška anjelik

A toto má byť akože čo z jeho strany?? To naozaj nechápem.Priateľa alebo manžela,ak Ťa miluje, by mala zaujímať predovšetkým odbornosť lekára a nie jeho pohlavie.Chcela by som vidieť jedinú ženskú,ktorá chodí na gyndu s radosťou.Idem,pretrpím,a som rada,že to mám za sebou,pretože preventívky sú potrebné.A keď je problém,tak ti to môže byť jedno,či je to chlap alebo ženská,hlavne,že pomôže.A vôbec by som si do tohto nedala hovoriť.Ak by som bola spokojná so svojím gynekológom,tak by som neustúpila.A v budúcnosti čo Ti potom ešte zakáže alebo prikáže??? Pôrod doma??

jaja

ked by ti vadila žena, tak kašli na to čo si myslí manžel, ved tebe sa kuká do... nie jemu, je to tvoje rozhodnutie!

stanley

Ja by som súhlasil a šiel za gynekologičkou ale povedal by som, že mi to vadí..druhýkrát by som už postupoval radikálne!

becauska

moj manzel sa nechcel milovat so mnou ked som prisla od lekara i ked mu ud stal tak som si nasla lekarku a je pokoj v rodine. tiez mu to vadilo prekazalo v pohlavnom zivote