Otázka na pleť...pre tých čo sa vtom vyznaju alebo to zazili

Príspevok v téme: Otázka na pleť...pre tých čo sa vtom vyznaju alebo to zazili
cristiano_ronaldo

Mám zopár otázok na pleť...už som vyskušal skoro všetko ale najviac sa mi osvečila len čistá voda a mydlo na pleť....mam pár otázok:

1.Ráno je dobre si umyť pleť len ladovou vodou a nechať celý den tak aj ked ju mám mastnu a velmi sa mi masti a večer si umyt mydlom teplou vodou to zmyt a potom studenou???

2.Ked si umývam pleť častejšie vodou a mydlom za den ako len rano a vecer tak sa mi bdue robit este viac akne a bude mastnejsia???

cristiano_ronaldo

aha dobre takže možem takto??...
Ránné čistenie:namydlím pleť (predtým neoplachujem???)opláchnem ladovou vodou
Večerne cist.:to iste ako ránooo???????????????????

dedo_vsevedo

oni sa upchavaju same:-)))ani to upchavanie nie je az take zle...aj mne sa sem tam upcha...ale mne sa to nezapaluje v dosledku zvysenej imunity.Ked mas nizku imunitu vtedy sa ti upcha skor a vtedy sa ti aj zapaluju a to je uz neprijemne...Upchaju sa kvoli zvysenej tvorbe dihydrotestosteronu.

nechapem

no co sa stale pytas to iste??uz takych prispevkov tu bolo x ,odpoved y .a stale ten isty styl, ta ista otazka, pokazde iny nick.

cristiano_ronaldo

a ako si zapchávam tie mazove puzdra ? ...číím ?? ... takže mastnu ju mozem mat aj celý den? keby som sa rano a veceer neumyl?? ci ako?

dedo_vsevedo

Akne sa netvori kvoli tej masti co vylucuje pocas dna plet.Akne sa tvori z upchatych mazovych puzdier,kde zacne plnit svoju funkciu aj bakteria P.accnes

cristiano_ronaldo

a mas mastnu plet???....ale ked si ju neham cely den mastnu sa mi bude robit na nej akne nieeE??..a to nechceeem:((

cristiano_ronaldo

takže rano ked vstanem nemusim ani oplachovat len mydlom a cistimi rukami riadne namydlit plet a zmyt ladovou vodou?????????a cez den nič s nou nerobit a večer to istéé???? a ked sa sprchujem tak ako? tam je aj tepla voda ci tvar mam vynechat uplne bez teplej vody ?

dedo_vsevedo

ak pouzijes mydlo,urcite maz a necistoty zmyjes aj so studenou vodou.Samozrejme ak trpis akne,tvar si umyvaj velmi jemne.Surovsie zaobchadzanie,umyvanie tvare zhorsi akne.

cristiano_ronaldo

čo je kvasinkovanie???...tak ale ja rano vstanem teplou vodou zmyjem maz a potom oplachnem ladovou tak moze byt a to iste vecer robím....????????????