Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hlieny v hrdle,bolesť brucha,chuť krvi v ústach...

Príspevok v téme: Hlieny v hrdle,bolesť brucha,chuť krvi v ústach...
Adulka

Ahojte, mám menší problém a neviem,ako si poradiť,alebo či treba ísť lekárovi.. Trvá to už asi rok, mám pocit,že mám niečo zo žalúdkom,alebo trávením,bolieva ma brucho,v oblasti žalúdka, ked niečo zjem,alebo aj inokedy, najviac večer. Ďalej mám problém s hlienami,ktoré mi stekajú z hrdla do úst,je to nepríjemné a často cítim v ústach krv, akoby som to cítila zo žalúdka,alebo ja neviem odkiaľ,no cítim chuť krvi v ústach.. Snažím sa jesť pravidelne a zdravo. Mám stale aj hrču v krku,tiež už vyše roka,bola som s tým dávnejšie u lekára,no tam mi povedali,že je to lymfatická uzlina,viac som s tým potom nerobila nič. Ani som nešla na kontrolu.. Myslím,že to spolu súvisí, brucho,hlieny... Ako si poradím?? Ďakujem. .

roonzy

dobry vecer. ja mam tiez neaky taky problem ale zacalo to ked som zacal behavat....mam pocit krvi v ustach ale ked vyplujem nieje tam nic ale ked pridem domov obcas sa stane ze ked si odkaslem hlieny z hrdla najdem tam trosicku krvi ale zaroven ked si vysmrkam nos tak mam krvave sople moze to byt s toho?newem si stym dat rady bol som na rengene hrudnika a vsetko som mal ciste ale to bolo pred tromi mesiacmi mohlo sa tam nieco poskodit medzi tym casom?? ps.som nefajciar a ani nepijem

roonzy

dobry vecer. ja mam tiez neaky taky problem ale zacalo to ked som zacal behavat....mam pocit krvi v ustach ale ked vyplujem nieje tam nic ale ked pridem domov obcas sa stane ze ked si odkaslem hlieny z hrdla najdem tam trosicku krvi ale zaroven ked si vysmrkam nos tak mam krvave sople moze to byt s toho?newem si stym dat rady bol som na rengene hrudnika a vsetko som mal ciste ale to bolo pred tromi mesiacmi mohlo sa tam nieco poskodit medzi tym casom?? ps.som nefajciar a ani nepijem

jasminka22

Ahoj, podobne ako "ADULKA" mam aj ja nejaku zvlastnu hrcku v krku, ktora sice na dotyk nie je citelna, ale citim ju pri nadychu, akoby iba kazdy 3. - 4. nadych bol skutocne hlbokym. A casto rano vykasliavam s hlieny aj s krvou. hmmm ked ja tak nerada navstevujem doktorov. Moze to byt nieco vazne ? trva to uz asi 3 mesiace. Apropo celkom na mna tie priznaky z candinka.cz sedia...takze poradte. co ted ? dakujem :)

Adulka

Veď tých príznakov z tej stránky mám hrozne veľa, bolesť hlavy,točenie hlavy....bolesť oči,... Vlasy....brucho......proste milión tých príznakov mám, len som tomu neprikladala význam..

andyna

S tymto problemom ti podla mna bezny clovek neporadi.Fakt to moze byt kvoli krku, nejake lozisko, ale tiez aj kvoli zaludku.Mala by si ist na vysetrenie k internistovi.

Adulka

Položku mám ok, pleť na tvári úplne bezchybnu.len niekedy sa cítim totálne vysušena, aj ked pijem veľa a krémom na tvár to nebude. A rychlo sa mi začali mastit vlasy,každé a dni si musím umyť.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hlieny v hrdle,bolesť brucha,chuť krvi v ústach... - Fórum - ZDRAVIE.sk