Ako rozumiet muzom?

noooooooo

tak mozno si to zle vysvetlil. mozno si bola az prilis nedobytna. netreba to prehanat.:)) ak by som ja dobyjal nejaku a ona by sa dlho branila, tak by som si to vysvetlil tak, ze nema zaujem. tak mozno preto sa neozval. mozno nevie co si ma o tom a o tebe mysliet. takze treba to asi skusit od zaciatku.

catty

no zaujem tam bol evidentny, lenze ja som sa hrala na lady nedobytnu, a potom sa to cele s prepacenim posralo, a teraz neviem ci ten zaujem tam stale je ,. lebo mi uz neodpisal na sms...

noooooooooo

:)))) tak na kazdeho z casu na cas dolahne unava. aj ked ja sa takej unave v poslednom case skor vyhybam. to je tazko k tomu nieco povedat, pretoze ked ma clovek vypite, tak sa nesprava prirodzene. to si s nim este nikdy nebola triezva?

noooooooooo

no tak to ja neviem dobijat zeny, aspon si to myslim. a smola, ze som chlap. ale tak hadam to dajako vyriesi. myslim, ze ty ho nijako nemusis dobijat, ved si zena, ked tak len jemne ho vyprovokovat k tomu aby sa posnazil aj on. ale ako ho vyprovokovat, tak na to uz musis prist ty. :)) teda to len v tom pripade, ze on sa nema k cinu a vyzera to tak, ze sa asi nema. otazne je ci vobec ma zaujem.

nooooooooo

to nie je zly napad:)) ale na druhej strane nevies ci je to hanblivostou alebo niecim inym. tak ja si myslim, ze lepsie je to riesit za triezveho stavu.