Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako bolí pôrod?

Lettynka

ja sa bojim porodu ako cert kriza...som asi citlivka...ale kedze sme predurcene na rodenie deti tak myslim ze to kazda zvladne...:-D

karioll2...chcem sa spytat..ty si zena alebo chlap???lebo pises v muzskom rode...tak sa mi zda divne ze sa tu zapajas..nic v zlom..neber to zle..len mi pripada divne ze sa chlap zapaja do porodnickej temy...:-D

ferrah

aquila, sorry zle som si precitala.
Aknitka, moze byt...
Apropo, mne ju pichli prilis skoro, ale aspon som sa vdaka nej zacala rychlejsie otvarat(rodila som 29 hodin v bolestiach) a druhu davku mi dali pred zasivanim a nic som necitila ziadnu bolest..

aknitka

ferrah ja netvrdím, že je to tak všade a v každom prípade paušálne. sestra pracuje ako zdravotná sestra na ARE v nemenovanej nemocnici a doslova majú také interné nariadenie, pokiaľ sa dá, tak sa nezabávať s epidurálkou. ono to máš tak, že personálu je žalostne málo a takí "áristi" toho majú za deň až až a zabávať sa s epidurálkou len aby sa nejakej žene "uľavilo" ... a veľakrát ju bohužiaľ skutočne nemá kto prísť pichnúť keď sú všetci v "teréne" a vtedy ostáva to len oddialovať a povedať že už je neskoro.

equila

ferrah, ved pisem, ze nie na Slovensku, ale v krajine, o ktorej sa hovori, ze nikto nema zadravotne poistenie a podobne...Chodia sem rodit zadarmo Mexikanky a starostlivost maju rovnaku, ako tie, co si platia.

ferrah

aquila, vazne zadarmo? To som este nepocula, lebo pred tym sa robia testy na zrazanlivost krvi a vopred sa plati... pokial ja viem..

ferrah

aknitka, mozem len za seba pisat, ze mne ju pichli hned ako som si o nu poziadala, zavolali ludi z ARA a bolo... Nebola som VIP, ani zazmluvneneho porodnika som nemala a dobre som urobila, lebo lepsieho a milsieho porodnnika si neviem ani predstavit..
A podla mna ked nemocnca ma z toho peniaze, tak preco by ju hned nepichli?? Nedava mi to logiku..

Aquila

karioll, neviem, ja chcem mat pocas tehotenstva ukazkovy zivotny styl a potom nechcem do seba naladovat latky proti bolesti. Vies, ide o to, ze je rozdiel, ci to davaju tehotnej alebo nie. No ved sa este uvidi. tehotna este nie som:)
Ja nezijem na Slovensku, ale kamoska, ktora rodila tohto roku v marci dostala taku staroslivost pocas tehotenstva ako vy hovorite "VIP" pacientka. Aj epidural zadarmo dostala...Jasne, ze z nasich dani.

aknitka

to karioll: no nemáš až taký dobrý prehľad ako si myslíš.

to ferrah: no áno zajednáva sa dopredu, ale ak nie si VIP pacientka tak je veľmi málo pravdepodobné, že ti ju pichnú

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako bolí pôrod? - Fórum - ZDRAVIE.sk