Huba reishi

Misa87

Skusenost mam len s kavou Reishi. Som mala trochu problemy so zaludkom a normalna kava mi nerobila prave najlepsie. Mi kamoska vtedy poradila nech skusim kavu s reishi a musim poklopat, ze odvtedy ziadny problem. CHuti rovnako ale zda sa mi trochu silnejsia, lebo mam z nej viac energie a cely den na mna nejde unava. Najprv som pila tu co mi dala kamoska tusim golden gano, ale ta stala 18€ potom som nasla ANi reishi a ta bola omnoho lacnejsia a mozem povedat ze rovnaka kvalita. NEviem ci z toho budem zit 100 rokov ale ak ste kavickari tak ako zmenu stoji za vyskusanie anilab.sk

reishihagy

Na stránke www.polakova.sk som sa dočítal, že má protizápalové účinky. Uveril som tomu a vyskúšal. Mne ale na problémy so zápalom pankreasu užívaním výživových doplnkov s obsahom tejto zázračnej huby nepomohlo.

Veronator

Reishi je super vec, ale predajcovia výživových doplnkov jej pripisujú aj vlastnosti, ktoré reálne nemá. Osobne užívam dlhodobo a neviem si vynachváliť, ale nie všetko čo sa o nej píše je pravda. Taký triezvejší pohlad na reishi je napríklad v článku www.nasezdravie.sk

Odporúčam dohladať články aj pod názvom Leskôkorka

renataSN

reishi som dostala ako darček od švagrinej, ktorá si ich - tabletky veľmi pochvaľovala, na otázku na čo je dobré mi povedala že na všetko, pekná odpoveď, predtým ako som prípravkok začala užívať tak som si naozaj musela niečo o ňom nájsť veľa mi dal tento článok: imunita.online

inak, teraz po mesiaci čo reishi užívam môžem povedať, že spím lepšie, ráno vstávam odpočinutejšia, celkovo mám viac energie aj v tomto období a pri mojej profesii (učiteľka 1.stupeň)

jurta77

ja radsej hlivu ustricovu, som na nu zvyknuta a pomaha mi, vdaka hlive imunit sa vzdy rychlejsie dostanem z choroby ak vobec nejaku mam

Eliška

Dobrý deň, rada by som sa s Vami podelila o skusenosti s touto zazracnou hubou Reishi. Som sportovkyna konkretne sa venujem behu, maratony a pod. Pred uzivanim som nepocitovala nejake problemy az po niekolkych mesiacoch som bola u svojho lekara kde som mala problem s krvou. nechcela som ziadne umele produkty kt.nase lekarne propaguju.Ved vsetci dobre vieme ze ide len o biznis a ked si clovek precita pribalovy letak zisti ze to vobec nieje na prospech ale skor naopak.....a tak som sa docitala o tejto hube...dokonca som zistila ze pochadza z Malajzie kde sa aj vyraba takze ziadny cinsky vyrobok ako to tu niekto stale pisu (ach ludia keby ste troska citali zlozenie danych vyrobkov)....no uz som to tu troska rozpisala....len chcem povedat ze pri uzivanie caju + cordyceps sa mi zlepsila krv, celkovo som sa citila nabita energiou, dokonca mozem povedat ze aj vykon je o niecom inom nez predtym ..... Ludkovia ja za seba mozem povedat ANO je to spravna volba....A povedzme si naco vyhadzovat nehorazne peniaze za GMO vyrobky ked tu mame prirodnu rastlinu :) .... Objednavam od spolocnosti ganoexcel (kt.sidli v Malajzii!!!) ich email: gano.lucidumreishi@gmail.com

Vilifo

Ahojte,huba reishi je super doležité i je zistiť aký produkt je naj.ja odporucam od LR.akékoĺvek otázky mi možte napísať na meil vilifo@azet.sk .poradím

mam56

Ja len zopár slov:-) Držím palce stranám, aby zostavili stabilnú vládu, aby sme sa pred Európou nemuseli hanbiť.
Inak, čo sa týka tej najpodstatnejšej otázke v EÚ, treba už povedať STOP, stačilo. Už máme dostatok lacnej pracovnej sily, inak povedané ot.ok.v. Neviem, prečo každý kritizuje tú pani, však ona to nemyslela zle. Neviem, či to myslela presne tak ako ja, ale teoreticky je to možné.
P.S. Vox populi, vox dei.