Huba reishi

sillka

Ja som si ju taktiez objednala z tradic.ruskej mediciny a neviem ako ostatnym, ale mne velmi pomaha, ci uz so stresom, vys.krv.tlakom atd. Spokojnost nadovsetko! :)

RNG

Ganodermy treba pouzivat pomerne vela, lebo ucinna latka v nej je najma asi 10-15 % na vahu su betaglukany a tych treba na ucinne zvysenie aktivity a poctu bielych krviniek 3 x 500 mg, to robi ucinnu davku ganodermy 7 az 10 krat vyssiu tj medzi 10 a 15 gramami. Pri ovela nizsich davkach samozrejme nemozno ocakavat nejake valne vysledky okolo podstatne zvysenej imunity.

livia21

ti co ste Reishi uzivali, prosim ake denne davky? Ja som si kupila 500 mg v 1 tablete. Za aky cas ste sa citili lepsie?

nicmoc

...ja som si ju tiez objednala z ruskej mediciny a ked mala pomoct, tak nepomohla.... v stresovych situaciach... uz si to nekupim, je to tah, ktorvie na akych substratoch je to pestovane.. to by vsetci ficali na reishi, ziadne antidepresiva, ziadna rakovina, nic..

ssassa

Aj ja sa k chcem pripojit k diskusii.tiez mam s touot hubou len pozitivne skusenosti. tato huba lieci komplexne...a ako uvadza komentar nizsie, naozaj clovek hned vidi vsetko ruzovejsie a aj sa tak citi. takze odporucam! ja ju uzivam vo forme prir.tabletiek podla trad.ruskej mediciny. neviet mi ale niekto povedat ako dlho sa odporuca uzivat a ake prestavky treba? prip.kolkokrat za rok mozno vyuzivat tieto reishi kury :)

varaderoom

Tak ja túto hubu užívam a naozaj s ňou mám skúsenosti naj naj naj. Toľko pozitívnej energie čo mi dáva to sa nedá ani opísať. Úplne odbúra stres a dodá pozitívny pohľad na akýkolvek problém. Človek sa zmení od základu, začala som veriť vlastným schopnostiam, neskutočne mi dodala silu prekonávať akékolvek prekážky, pracovné, stres, choroby. A pokiaľ si človek dá dokopy svoj duševný stav do stavu dokonalej harmonie, celé telo sa dostane do stavu dá sa povedať obrazne nesmrtelnosti. :-). Právom má táto huba názov Huba večného života. Je to tak, kto to skúsi dá mi za pravdu to viem isto. človek sa cíti duševne vyrovnaný, harmonický, nemá negatívne myslenie, akokeby sa negatívna energia od Vás odrážala a nemala šancu Vám znepríjemňovať podvedomie, a máte pocit že dávate do prostredia a ľudom iba dobrú energiu, máte pocit že ste oporou druhých, že všetko zvládnete a aj to naozaj robíte a ten pocit ako Vás to napĺňa to je niečo úžasné, je to neuveriteľné ale je to tak. Odbúrajú sa všetky negatívne emócie, myslenie sa očistí a človek keď sa cíti dobre aj túto harmóniu vysiela k druhým....

AAANDY

na internete sú síce výrobky s hubou reishi ale keby ste sa zaregistrovali máte oveľa lacnejšie a ešte sú tam aj výhody.ja som registrovaná vo firme ktorá to distribuuje a je to super.na internete Vám nikto zľavu na tie výrobky nedá.A tak ako som už napísala mám veľmi dobré skúsenosti s hubou reishi napíšte mi na andreafuleova@azet.sk nič Vás to stáť nebude keď Vám napíšem svoje skúsenosti v rodine