Dokonalý milenec ?

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

del12

No ja dosť vzdychám, niekedy ma musí moja až brzdit....no a dokonalý, to neviem, lebo myslim, že dokonalé nemože byt nič, len sa k tomu približovať...

lalaju

my sa spravime naraz takze je to super.a uz ho postupne ucim aj vzdychat a uvolnit sa a zakricat si pri orgazme.lebo on ma aspon silnejsi orgazmus ked si zakrici a mna to nenormalne vzrusuje.chlapy vidajte aspon trochu hlaska

sedmikraska

myslim ze by m od prirody mohla byt dana dlhsia prirodzena vydrz, moj vydrzi, ale sem tam a no vydim, ze sa musi o to snazit a poriadne si to uzije az po tom co sa ja urobim a nemusi sa uz ,,bat"