Orál babe - môžem s ním niečo pokaziť

Príspevok v téme: Orál babe - môžem s ním niečo pokaziť
tomáš

Čaute chcem sa báb spýtať, či môžem niečo orálom pokaziť ?
Mám 23 a som panic priateľka má iba 16tnásť no veľmi rád by som jej urobil orál. Len neviem či je to na prvý krát dobrý nápad ? Ešte som to vôbec nerobil ale veľmi by som to chcel spraviť, len sa bojím či jej to nebude náhodou nepríjemne, lebo kamarátka hovorila, že ona to priateľovi nedovolí. Nechce povedať prečo ale, že jej to je nepríjemné. Tak teraz som v rozpakoch ...

naxmt

cau tomas.... mal by si sa o tom porozpravat so svojou partnerku..... a uvidis co ti povie.. ak to este nerobila tak to vyskusajte ak sa jej to nebude hnusit.... pretoze niektore su take ze nie nie v zadnom pripade koli hygiene a tak ale ozaj zalezi iba na holke... ale proste sa spolu o tom porozpravajte :))))))

nufpi

ja nemam rada , ked mi ide silno jazykom po kliťáku zospodu. že mi ide až pod tu kožičku. to mi je nepríjemne. jemne neni problém

tomáš

No keď bude chlap dobrý tak ťa možno aj jazykom zapáli :DD xixi
Ale nie pochybujem, veď tak isto si možeš aj tu ju zapáliť ak si ju chytíš prstami máme rovnaké... A iné asi nie ?

nira

Neda sa tym sposobit nejaky zapal? myslim v posve alebo na mocovych cestach... Teda aby ste mi rozumeli.. mavam zapal dolnych mocovych ciest kazdu chvilu...

i..i.

ostrihaj si nechty, bud velmi jemny, co sa tyka pouzitia prstov. mne dost vadi niekedy, ked mi prechadza po klitaci velmi drsne - tam treba veeeeeelmi jemne - mozno neskor drsnejsie ale zo zaciatku najjemnejsie ako vies.

tragedy

no jasne ze robi:) vlastne skoro vzdy, ako sucast predohry...on mne, ja jemu:D a nic by som na tom nemenila...ide mu to dobre, takze ziadny problem...:D
ja som nikoho nemusela nahovarat, ono to tak samo sa vzajomne...chapes..:D
len smelo do toho:)

andyna

Chalan s tym zvykne zacat sam. Nikdy som ho o to nemusela ziadat :) skor sa niekedy branit :-DD Skus s tym zacat ty. Drazdi klitoris, mozes aj vchod do vaginy a aj miesto medzi klitorisom a dierkou je velmi citlive;)

tomáš...

A inak robia vám vaši priatelia orál? Ste spokojné ako to robia alebo, čo by ste na tom zmenili?

Chceli Vám to hneď urobiť sami alebo ste ích nahovorili na to vy? Neviem ale ja po tom túžim tak myslím že aj vaše polovičky nemajú s tým problém...

tragedy

no slecne to moze byt neprijemne jedine kvoli spominanemu bloku v hlave...:P ale tak by sa jej to malo pacit...:) ale moze sa stat ze bude v strese ci tam dole "nesmrdi", ale to ti urcite takto priamo nepovie...najlepsie by bolo, keby si jej to prvy krat spravil dako tak tesne po tom, co sa osprchuje, bude mat istotu ze je cista...:P chapes...:))
vela stastia zelam..:)