Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KTO BERIE ANTIDEPRESIVA NECH SEM NAPISE PLS

Príspevok v téme: KTO BERIE ANTIDEPRESIVA NECH SEM NAPISE PLS
leila

Prosim vas napiste mi tu ti ludia ktori beriete antidepresiva chcem sa spytat jednu vec..pomahaju vam? Mate este depresie alebo uz vobec?lebo ja niekedy mam aj napriek tym liekom mozno raz za 2-3 mes na 2-3 dni ale mam.. a este nieco..nemate pocas ich uzivania taky pocit ako keby ste stratili vsetky svoje konicky ktore ste predtym mali a nedostatocny zaujem o priatelov s ktorymi ste predtym boli radi? a taku B E Z P O C I T O V O S T ??to ma velmi trapi..beriem Ixel rok predtym som brala Serlift..chcem ich uz prestat brat ale vediet to niekam? co sa stane ked ich prestanem uzivat?ja viem ze musim postupne ale chcem vediet co sa stane..ak je tu niekto taky kto antidepresiva po nejakom case vysadil nech mi tiez napise co sa stalo prosim..velmi pekne dakujem

jejooo

no mala som ix par..aa citilaa som sa taq brutalne ospalo a vsetko mi bolo jedno..dala som si ix pred tym ako som mala ist ospovedat pred tabulu

peto28

ja uzivam IXEL a MIRZATEN..ci pomahaju?asi ano teda dufam.. ja po tych liekoch som zacal strasne zabudat...po mirzatene velmi dobre spavam ako babetko....

sarin

beriem antidepresiva... neviem na co su dobre ale viem ze ked ich neberiem vsetko sa zda neriesitelne.. Na stavy ktore popisujes ze akoby nezaberali mam take silnejsie tie sa beru v case akutnom - u mna ked sa mi vrati choroba.. Takze kazdy den welbutrin -> v case zaciatku konca Oxazepan

spleen

Myslim,ze to co pocitujes ako stratu zaujmu,bezpocitovost,nezaujem o ludi,to vsetko su sprievodne ucinky antidepresiv,ktore sice na jednej strane zlepsuju naladu,ale na druhej strane potlacaju emocie,clovek sa po nich citi taky prazdny,nevie sa uz ani rozcitit.Ja som bral dlhsi cas Sertralin(Serlift),a mal som take iste pocity ako ty.Najradsej som bol,ked som sa mohol ulozit do postele a spat.Teraz beriem Wellbutrin a je to po nom lepsie.Mozno by ti pomohla vymena liekov za ine.Ale myslim si,ze ked mas psychicke problemy,tak by si nemala AD uplne vysadit,pretoze to moze viest k vyraznemu zhorseniu stavu a budes na tom este horsie ako teraz.

leila

este som zabudla napisat ze mam pocit ako keby odvtedy co beriem tie lieky som zabudla vediet komunikovat s ludmi a rozumiet im..neviem sa zapojit do debaty som stale len ticho a v podstate nicomu nerozumiem o com sa ludia vokol mna rozpravaju..a mam nizke sebavedomie myslim si v kuse ze som skareda..a priom vraj niesom..myslite ze ked vysadim lieky sa to zlepsi a budem zas normalna?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KTO BERIE ANTIDEPRESIVA NECH SEM NAPISE PLS - Fórum - ZDRAVIE.sk