som chuda

sasia

ja viem ze zazraky nepomahaju.. :D
myslela som cukrovu trstinu-cierny zazrak..kedze je vyrobena z cukru..ale neviem musim skusit

sybi

pomoze ti len posilnovna teda ak chces nabrat a nejde to skus zatazove cviky naberes aspon na svalovej hmote lebo pchat do seba sladke je blbost
mozno mas taky metabolizmus a mozno to mas dedicne nic ine nepoznam mozno niekto ano ...

sasia

existuje nieco od coho by som pribrala okrem sladkeho a nezdraveho jedla???????????
ved ja jem vela a nic..jem sladkosti a nic.. no sladke som trocha vynechala lebo nema zmysel pchat do seba ak z toho nepriberiem len ma boli zaludok..vsetko co zjem tak mi ide na brucho..chcela by som trochu pribrat hlavne koli tonmu aby som mala krajsiu postava..lavne nohy a ruky mam velmi chude..a ak si vezmem topanky na opatku kore rada nosim som'este viac chuda....pomohly by nejake cviky alebo nieco????? a co ttak cierny zazrak?????

suns

ja chcem pribrat hlavne pre to, aby som vyzerala trosku zenskejsie.. ako trosku tuku ide na brusko, a tak.. ale to je malo,.. co ja viem.. tiez som rozmyslala nad takymi napojmi.. ale neviem, ako je to cenovo a asi to treba uzivat pravidelne.