Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je mi divne

Príspevok v téme: je mi divne
neviemmmm

viem ze blby nazov temy ale neviem popisat co mi je :(
od vcerajska sa mi tak ako keby toci hlava,ani nieze toci,skor sa citim ako z rozpravky,,ako v sne,,,tak divne vidim niejako,ani nie ze zle,,ale tak cudne,divne nepopisatelne,,a chce sa mi aj spat kus
nemozem to byt koli tomu biostupnu co je dneska? hlasili 4ku,,alebo uz neviem fakt

neviemmmm

mno tak bol som u neurologicky,povedala mi ,ze sa mam skludnit,,,a tak,,ze to moze byt aj psychicky vyvolane,ale este idem na krcne zajtra,tak sa uvidi

neviemmmm

ale pochybujem ze mesiac nic a teraz zrazu. mi pride zle,,neviem fakt z coho to je,,,este daco ma napadlo pred dvoma dnami,predvcerom som padol na krk,,mozno to ma nieco spolocne

neviemmmm

vcera? nic bolo mi v skole zle ,tak ma ucitelka poslala za mmaou lebo mama je sestricka a ona mi pichla nejaku inekciu po ktorej mi bolo celkom v poho ibaze sa mi chcelo spat a nefetoval som
ale je mozne ze niekto zo spoluziakov mi dal neico do pitia,ale pochybujem

cca pred mesiacom som skusil prvy krat cannabis, a bolo mi vtedy velmi zle,moze to mat nejaky vplyv?

tlak..........

asi mas nieco s tlakom.pi viac tekutin, a dychaj viac cerstveho vzduchu:-)ak to neprejde do zajtra, alebo ak s apridruzia ine symptomy/silna bolest hlavy, rozmazane videnie.../tak chod k lekarovi.p.s. co si robil vcera??

neviemmmm

no dobre uz som objednany k neurologicke,na utorok,,ale tak blby pocit to je :( normaklne neviem ci sa mi to sniva alebo je to skutocnost:(

panča

chrbita vie urobit poriadne halo..citis sa na odpadnutie, moze ti byt na zvracanie, toci sa hlava..a pocasie na nu vplyva

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je mi divne - Fórum - ZDRAVIE.sk