Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ja už naozaj neviem :(( ... poradte o mastnej pleti :((

Príspevok v téme: ja už naozaj neviem :(( ... poradte o mastnej pleti :((
cristiano_ronaldo

ja už naozaj neviem....mám mastnu pleť...a bolo mi povedane že tepla voda škodí na pleť...tak ako sa mám potom kupáť alebo sprchovať bez teplej vody...aby sa mi nerobilo aknéé....skusil som rano a vecer namydlit tvár a oplachnut ladovou vodou...a vecer to iste....ale ked sa mam kupat alebo sprchovat tak fakt neviem ked nemozem teplou vodou.....poradteee uz nieco pravdiveee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((

cristiano_ronaldo

vieš čo mám to dosť premyslené heh :)) ..počuvaj...to mydlo mi zabranuje tvorbu akne a ostavaju mi len flaky po nick a tie flaky zakrijem v solarku a je to :)) ... alebo slnkom to je jedno...može to výnsť ne? :)

jessika

ak ti to mydlo tak pomaha,tak ho pouzivaj,ale mydlo na tvari nema co robit.ono dost vysusuje a preto ti asi miznu vyrazky.solarko ti mozno pomoze,prinajhorsom budes aspon opaleny.
mne niekedy pekne vypalilo vyrazky a inokedy sa mi este zhorsili a tak uz tam radsej nechodim,aby som za 10rokov nevyzerala ako krepovy papier.

jessika

naozaj vysad to mydlo,znici ti tvar.
zrejme mas citlivu plet tak si kup nejaku pletovu vodu a tonicum s aloe vera,alebo cajovnikom.a hlavne sa potom nezabudni nakremovat,niecim lahkym.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ja už naozaj neviem :(( ... poradte o mastnej pleti :(( - Fórum - ZDRAVIE.sk