krvacanie po porode

lea

ale raz som sa pytala toho doktora, co sem chodieval pod nickom doc, ci by HAK predpisal vlastnej dcere alebo manzelke a on povedal, ze samozrejme. chcela by som vediet ako sa na to skutocne lekari divaju

dvojbotka

jooj boze dievcata,z duse mi hovorite.HAK je hrozne svinstvo a presne ako lea vravi vzdy ma vsetci vysmeju ked to vravim a typicka je odpoved sak keby to bolo skodlive tak by to lekari nepredpisovali a nebralo by to tolko bab.
len nechapem ci si niekto inteligentny nevie spocitat 2 a 2,ze ti lekari dostavaju od distribucnych firiem vzdy nejaku proviziu za predpisovanie.cim viac predpisu,tym viac dostanu.a kedze HAK nema vacsinou okamzite nasledky vsetci sa tvaria ze vsetko je ok.
Mam 20 a brala som HAK 1 mesiac kvoli padajucim vlasom,no co to robilo s mojim telom sa mi az verit nechcelo...som si povedala ze radsej budem plesiva ako sa takto nicit.
s hormonmi sa neradno zahravat,len keby to pochopilo viac ludi...

ifka

..veru lea,presne tak,ako pises..aj na mna pozeraju niektore baby,akoby som zila v praveku..mozno,keby som nerobila tam,kde robim a nevidela to,co sa ozaj deje,tak aj ja by som asi neverila..

lea

ifka, je to ich vec. vsak je o tom vela informacii, ale takym mladym dievcatam je to uplne jedno. aj ja som bola taka, nezaujimalo ma co bude o rok, o dva, iba pritomnost. dnes uz by som HAK nikdy nebrala,ale ked o tom poviem kolegyniam, smeju sa, aka som staromodna. je to tak ako s tamponmi. kto je presvedceny o ich super vlastnostiach, len ta vysmeje, ked mu povies, ze su skodlive

ifka

na slovensku uzivaju zeny HAK aj 5 rokov nonstop.aj viac.potom v prechode maju kopu zdravotnych problemov.same cysty v prsnikoch,artroticke klby...atd

:-(((((

hrozneeeeeeeeeeee.do hormonalnej sustavy radsej netreba umelo zasahovatvzdy to ma nasledky....pocula som,ze su krajiny, kde zeny uzivaju antikoncepciu non stop aj rok:-((

ifka

www.lpp.sk tam je presne popisane,co robia hormony s organizmom zeny.podotykam,nieje to ziadna propaganda.som sestricka,mam s tym skusenosti.nam takto dievca po porode skoro umrelo.

ifka

HAK uplne narusuje krvotvorbu.a komplikacie sa prejavuju pri operaciach,porodoch..vela zien to berie na lahku vahu.je skoda,ze sa im nehovori pravda.

00000

akurat som nad nou ozmyslala aby sa zena bala otehotniet ako je toto mozne ved mala bezproblemovy porod a bola zdrava ta antikoncepcia v poslednej dobe nejak vela dievcat kvoli nej zomrelo nezda sa vam to by som nikdy nebrala