Zeby bradavice na genitaliach?

krado

JA som mal na rukach a prstoch 20 rokov a po vybrati polovicky Grepostaru mi zmizli , vobec som nechapal a to som si ho dal lebo som mal nadchu a bol som nachladnuty.

RNG

Je mi to velmi cudne, ze ludia stale veria metodam na rozne vypalovanie bradavic, aj ked sa im
znova a znova vracaju spat,
miesto aby adresovali zvysenie viralnej imunity svojho tela, co tieto a ine viralne prejavy potlaci.
Virusy su totiz rozlezene po celom tele a vypalenim bradavic ich v tele nepotlacis.
Dnes su virusy natolko rozsirene, ze ich ma kazdy v tele desiatky, ci sa prejavuju, alebo nie. A kazdy z nich ciha len na moment oslabenia tela,ci uz celeho alebo aspon miestne, aby sa premnozil a skodil

lojzo

cavte mam malinke bradavicky na genikáliach bol som stym u kozneho a dal mi nato duofilm ze je to dobre a nevadi to ze sa dava na genikálie lenze na návode je napisane aby sa to tam nedávalo, iked sem tam zmizne nejaka ta bradavicka ale na tie male si to nemozem davat lebo ten lak zasiahne aj zdravu kozu a strasne to pali, mohli by ste mi poradit nejaku dobru liečbu? Dakujem.

lily17

Ja som bola 3x na dusíku a tie, ktoré som tam mala ako prvé mi po dusíku odpadli ale narástli ďalšie, tak mi na to kožná predpísala Verrumal taký lak, ktorým si to potieram a niektoré mi odpadli ale stále ich tam mám....a dnes som si všimla, že ich mám už aj vo vnútri a tých sa veľmi bojím lebo tam si tým lakom nemôžem potierať....chcela by som sa spýtať ako ich liečiť keď ich mám vo vnútri? a tiež by som sa chcela spýtať či sa môžem dotýkať partnera rukami a ústami? lebo viem, že mňa sa dotknúť nesmie a na rukách a ústach nič nemám.

ivinki

Proomsim vas bola som na vypaleni gen.bradacic v utorok a je uz stvrtok den pred stedrym dnom a stale nic nezmyzlo ani naznak.co mam robit cakat?zmyzne to dusikom?prosim vas o radu

RNG

Bradavice roznych druhov su prejavom premnozenych virusov v tele. Bojovat nestaci len ich vypalovanim alebo vyrezavanim, ale hlavne potlacenim ich priciny v tele, virusom hpv, zvysenim viralnej imunity. Je mnozstvo doplnkov a jediel, ktore priamo zvysuju viralnu imunitu
Tato tema a podobne tu uz bezali mnohokrat(hpv, herpes, opar,...)

jarushkaFOX

Bylinky, bylinky, bylinky... zháňať si "ženské" bylinky a močiť sa v lavóre každý deň, prípadne si napustiť vaňu ale len málo vody a naliať bylinky približné množstvo tak min. 1 lit na sedací kúpeľ.
Pomáha veľmi rýchlo ale myslím že je to individuálne.

Vresky

Musim reagovat na shark33 ..... je to individualne ta masticka.....lebo ja som krem Wartec kupila doslova zbytocne radsej som mohla tie peniaze dat nejakemu bezdakovi a viac by mu pomohli....mne ani naznak sa neukazal...jedine co mi pomaha zatial je vypalovanie dusikom

barbina5

pumagold...a nepopálila si sa tým veľmi??ja som to použila a nevedela som, že je to až také silné:((necháva to čierne fľaky, dúfam, že zmiznúúú...