Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zelena bodka

zwedavus

nebude to nejaka bradavica?? alebo mozno nejake nezdrave znamienko.. aj tak by si radsej mala vyhladat lekara, aby si bola pokojnejsia..

miselka

no mne sa to moc sledovat ani neda. nevidim na to. hehe po akom case sa mu z toho vyklul chlpok? a potom ta bodka zmizla?

noooooooo

moj priatel mal nieco podobne, tiez to bolo do modra,a nakoniec sa z toho vyklul zarasteny chlpok, mal to na ruke.a sama som sa divila, ze to bolo do modra.sleduj si to, ak ak to nebude mioznut alebo sa bude zvacsovat, tak chod k lekarovi.

danuska123

zelenu ? hm ....vzivote som nepocula ze telo dokaze nejak vytvorit nieco zelene na pokozne okrem bakterii co sa namnozia.. a ako to vyzera?celkom ma to zauijma:)

asteri

filaga, ty si dobry, toto je na grc debata.
a to kedy si si onjavila? lebo to tu uz bolo raz. bud sa opakujes, alebo si este niekto iny to ... nasiel na chrbate.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.