Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale depresie

Príspevok v téme: Neustale depresie
peans

ahojte.neviem mam problem,mavam často depresie.hrozne stavy.staci, ze mi niekto niečo povie,ja to inak zobrem a je mi z toho nanic.hrozne.vsetko je pre mna iba v ciernych farbach potom.nedokazem mysliet.mam sklony k tomu, ze si ublizim.sa zvyknem porezat.tak ma to upokojuje potom.taky novy dobry pocit.ale to nie je spravne.a bojim sa ist ku dakej psychologicke.ma vymeju alebo čo.povedia ze som blazon...daky iny liek na to aby ma to preslo.aj pri priatelke zvyknem chytit debku.a somnou nie je rec...a aj ona sa trapi.a to je pre mna este horsie.pomozte mi prosim..dakujem

angell

nema zmysel sa zbytocne trapit, na svete trpi depresiami ohromne mnozstvo ludi. Navstiv doktora, predpise ti lieky a budes sa citit lepsie, a o to ide nie? Mas len jeden zivot, tak ho nepremarni zbytocnym smutkom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.