surne rychlo čo mam robiť ked mi je na omdletie

GFGAW

skúste ginko, lepšuje krvný obeh v tele a samozrejme pite aspoň 2,5 litra vody deňne inak vám nič nepomôže, kontaktujte ma ak máte záujem

usiko

na omdletie pomaha, ked si vylozis nohy vyssie, ak sa da, sadni si a vyloz nohy vyssie nez mas hlavu....pri omdleti sa ti strati krv z hlavy a potrebujes ju tam dostat naspat....ja mavam tlak tak 90/60 takze to mam z vlastnej skusenosti...

envy1234

zaujala ma odpoved. ze to moze mat nieco spolocne s chrbticou- ja mavam uz asi rok take cudne problemy s chrbatom, ked som zohnuta alebo zhrbena, strasne ma picha v chrbte a zbavim sa toho len tak, ze sa vystriem a bradu si dam do takej tej jamky ci ako to mam nazvat - ku krku- strasne to vtedy pichne, akoby mi vystreli vzduchova bublina v bruchu, ale je to potom uz ok...(na nejaky cas)
a v poslednej dobe- asi pol roka, mam problemy s odpadavanim, najma ked idem v noci na zachod, davam si poor, aby som nevstavala prudko, ale vzdy mi pride na zachode mdlo a to uz viem, ze musim rychlo do postele a predychat to... da sa toho nejako zbavit, mate s tym niekto skusenosti?

wowo

mne pomoze vola,,sustred sa na nieco ine,,odid s tade kde si, zmen prostredie a neodpoadnes.Vystup z autobusu ak to sa stane tam, odid z kiny a podobne.Je to aj o psychike.A mimochodom mne alkohol pomaha,,ak chcem odpadnut jeden panak a je mi super

antabus

to mas z toho, ze si posledne tri mesiace pil alkohol, chod k lekarovi, nech ti spravi testy, alebo sa daj hospitalizovat, najlepsie na psychiatriu....

lea

no ja mam taketo pocity cely minuly tyzden. vcera som uz kvoli tomu isla na pohotovost. tlak som mala dobry, ale v nemocnici je vzdy vyssi ako v skutocnosti, tak asi za to. lekar mi dal nejake tabletky proti zavratom, 10 dni ich mam brat. hovoril, ze zavraty mozu byt aj z krcnej chrbtice a poskodenia vnutorneho ucha.

hus

Ja to mam od puberty, je to nizky tlak a skutocne pomaha napit sa vody. Ale priamo v tej situacii - chyt sa steny alebo cohokolvek a snaz sa nespadnut na zem. Ja som uz niekolkokrat aj omdlela, ale po par razoch viem, ze to na mna ide, tak sa vcas niecoho chytim, pripadne si sadnem alebo sa opriem o stenu. Raz som spadla v kupelni a rozbila si hlavu o vanu, takze by som to na tvojom mieste nepodcenovala. Dbaj na dostatocny prisun tekutin, pripadne ak mas na to vek, konzumuj kavu alebo kofeinove napoje (staci v malych mnozstvach - jedna kava denne). To pomaha. Kofola a kofeinove napoje tohto druhu upravuju aj travenie, mne pitie kofoly doporucila obvodna po tychto mojich omdlievacich problemoch.