Extremne vlhka?

Príspevok v téme: Extremne vlhka?
michalik

Zdravim vsetkych.Mam taky problem,resp. nie som si isty ci sa to da problemom nazvat.S priatelkou sme uz nejaky cas spolu a stale je pocas sexu dost vlhka - obcas mam pocit ze az nadmerne ale kedze hranice v tomto nepoznam tak nechcem tvrdit ze je to extrem pretoze to moze byt uplne v poriadku.Ide o to ze pocas sexu mam pocit ze nic neciti a da sa povedat ze ani ja.Sposobuje to jej "nadmerna" vlhkost?Tym padom sa mi zda ze mam maly penis a ona nema zo sexu pozitok.Osobne mam pocit ze ked do nej vojdem tak citim len teplo a klzko.Tymto sa chcem spytat,najlepsie nejakej baby ci je to v poriadku resp. ci niekto nema podobny problem a ci si to baba vobec uziva :) Vdaka

alina

michalik este mam otazku na teba. ako dlho trva kym tvoja priatelka zacne byt "nadmerne vlhka"? byva hned vlhka na prvy krat alebo az pri opakovanom sexe? ale ako hovorim, ak berie antikoncepciu, tak to moze byt na vine, ak si lepsie precita neziaduce ucinky tak tam to je...

alina

zenska prostata = zenska ejakulacia... je to presne to iste, a zenska ejakulacia urcite viete co je. neobsahuje to ziadny moc

n.n.n.n.

?? co prostata u zeny to je ako mozne a ako ze nic necitite ...vysvetli te mi to !!! a co moze byt z antik.?? ako sa to prejavuje haha vobec neviem ze co to je

alina

tvoja priatelka berie antikoncepciu? moze to byt z tej antikoncepcie. ja som mala tiez ten problem + par inych, tak som ju radsej vysadila..

stanley

Ja? Kde?...heh, je možné, že na nick stanley píšu viacerý, lebo je to voľný nick, nie som registrovaný, ale píšem pod týmto nickom stále :)
Nie som panic a zaujímalo by ma čo s touto témou...je to dosť divné keď sa to stane...keď človek nič necíti :))

michalik

niekde som cital ze je to z toho ze zenska berie antikoncepciu.cital som to tusim tu.stazovala sa ze berie tabletky a ma problemy so sexom pretoze partner neciti ziadne trenie.ak je to ono snad by pomohla zmena tabletiek