Makeup Infallible, Loreal Paris

make upka

Tak tento make up som si kúpila,lebo mal dobré recenzie.Mám odtieň vanilla 120.Je to farba neprirodzená,umelá.Make up nevydrží dlho o 2 hodiny je na tvári minimálny.Nemá ani dobré krytie.Nie som spokojná a nekúpim si ho.Podobný bol aj make up revitalift age a true match od loreal.Loreal má odtiene do žlta a oranžová.Takže skúsim inú značku.

Luccie

Ahojte, tento make -up pouzivam skutocne dlho, chcela by som vyskusat nieco nove, ale mam strach, ze uz nic lepsie nenajdem.A to som pred tymto make-upom vyskusala velmi vela znaciek.Je super kryci, velmi dobre sa nanasa a dlho vydrzi.Oplati sa vyskusat....ja som nad mieru spokojna....

sasasaska

použivam ho už možno aj 4 roky, vyborne kryje farebne nerovnosti....a som maximalne spokojna a 40 budem mať až tohto roku....kupujem stale typ 140 a nemam s nim problem ani v lete ani v zime...odporučam

denisa

Ahojte dievcata!
Po dlhsej uvahe som sa aj ja rozhodla si zakupit tento make up, je fakt super len problem je v tom ze som si kupila nespravny odtien a preto ak mate niektora zaujem rada Vam ho predam, preto ak naozaj chcete napiste mi na meil a ja vám poviem viac.dakujem

loryka

Spolocne ako janku aj mna vybrali do agentúry a infallible som si kúpila pre lebo potrebujem byt vždy upravená...
Je uzasny plet volne dycha a je matna po cely den.