Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KOMPLEXY

Príspevok v téme: KOMPLEXY
nestastna3

nasledujuci prispevok myslim vazne,nerobim si srandu...kazdy ma mozno nejaky komplex,ale ja mam vsetky dokopy.fakt,som moc nestastna.naratala som si 7 komlexov.napr.chlpy (vsade a nenormalne dlhe),vyrazky (nielen tvar,ale aj ramena,chrbat,...)zly zrak,tucnota,atd...mozno si hovorite,ze sa to da vyriesit,nech schudnem a oholim to...nie je to jednoduche,je to zacarovany kruh.ruky si holim,ale je to strasny trapas,ked sa ma na to niekto opyta...nosim make up,ale nevydrzi mi dlho(je fakt kvalitny)kvoli tomuto ani nechcem znamost...niekedy nevidim dovod zit.

T_Janulienka

ahoj...presne take depky som zo seba mala aj jA! (teda aj mam)..
ale nerobim si z toho uz nic proste vedz ze kazdy clovek je iny kazdy clovek je jedinecny original nemozeme byt vsetci rovnaky...ak sa nad tym prestanete zamyslat ak prestanete nato mysliet zistite ze v niecom ste krasne kazdy clovek ma nieco na (v) sebe krasne..mozno niekedy nejde o vonkajsiu krasu mozno sa to krasne skryva vo vnutri!!

mariaaa

moja, chapem ta, tiez mam komplexy kvoli ktorym vzdy vycuvam so vznikajuceho vztahu, tak napr: tie chlpy, to je asi najhorsie, bo ich mam aj tam kde normalna zena nie (okolo bradaviek) a neda sa to proste len tak lahko stale odstranovat, dalej zly zrak, krive zuby, nadmerne potenie, stres, vyrazky, krive nohy, male prsia, maly zadok, ... no asi tak. niekedy fakt nevidim dovod sa dalej trapit, ale nemienim sa kvoli tomu ani zabit, verim ze sa v mojom zivote casom daco zmeni, nieco sa vyriesi, z tych komplexov, nieco sa urcite vyriesit neda, ale tak hlavne ze zijem :-)

withoutnickname

Každý má komplexy. Moje sú celulitída, akné, riedké vlasy, malé prsia..
Jediná vec s ktorou som 100% spokojná sú moje oči:-)
Ale hlavné je, že som zdravá! Znie to ako fráza, ale naozaj si človek tento dar uvedomí, až keď vážne ochorie, alebo sa stanie niečo jeho blízkym..
A okrem toho, každá žena (človek) je niečím krásna. Každá niečím iným a stačí to "niečo" na sebe nájsť.

slavka567

Milé dievčatá, aj ja keď vidím superštýlové, superkrásne, či superhladké kočky, tak aj ja mám z času na čas depresie a komplexy, že "prečo práve ja" a pod. Mám asi 6 komplexov to zn., chlpaté nohy, podpazušie, akné na brade, široké boky, krivé zuby, a veľa čiernych bodiek na tele. Chápem vás a verím vám. Viem, aký je to hrozný pocit a ešte hroznejší taký, že ľudia vám tie nedostatky vyhadzujú na oči. Síce mám za sebou septorhinoplastiku nosa, čo sa týka dýchania je to o 100% lepšie, a aj s estetického hľadiska, ale pamätajte, že žiadna plastika vám nepomôže, pokiaľ nezmeníte svoj postoj k sebe samej. Hovorím to z vlastnej skúsenosti. Keď je raz žena so sebou nespokojná, vždy si niečo na sebe nájde. Prajem vám veľa šťastia pri zbavovaní sa komplexov.

mendy

nestastna3:ahoj prosim ak ces mozes mi napisat na mail musimschudnut@zoznam.sk ja mam vsetky koplexy co ty a mozno este viac...najvacsi je asi tucnota a preto sa snazim s tym nieco robit,a akne mam tiez chodim ku koznej no nic dako nepomaha,nemam dake 3 male vyrazky a vravim ze ake mam akne ved som rok brala antibiotika

fusakla

ja som mavala vela komplexov a aj mam, ale snazim sa ich brat s mensou mierou, tie ktore sa daju riesit skusam riesit a tie ktore nie , tak couz treba sa s tym naucit zit, nepatrim medzi ludi so symetrickymi crtami tvare, nemam vysku ako modelka, zacinam naberat na vahe lebo som leniva a necvicim ale to sa da irpavit, od detsva som nosievala strojcek a az ako 16rocnej mi pomohol fixny, ani tie zuby napriek tomu nei su dokonale ale je to lepsie ako nic...niekedy sa treba pozriet na seba inak, co svteko mame hlavne to dobre, ked vidim chorych ludi, deticky s postihpom, nevidiacich alebo hocijakeho cloveka , ktory ma horsie porblemy ako je len par chybiciek na vyzore , vtedy si uvedomim ze mozem bbyt rada ze to ja teke ake je...

kristie

no ja mam tiez komplexy... to ich ma asi kazdy, a my zeny mame v mesiaci obdobie, ja ho mam momentalne, ked mi je zo vsetkeho do placu, vsetko mi vadi, a neviem co dalej hoci mam pri sebe blizkych ludi. a potom ma to prejde...

laborcatko

komplexov v mladosti bolo ajajaj...jednoduché riešenie, ale je to dlhodobé, kým sa to človek naučí všade, teda všade kam pôjdeš - predstav si, že si tam sama a nikde nikto nie je ... nadobudneš sebavedomie... pozri si film legenda s willom smithom

biasa

kazdy ma komplexy...ja mam komplex zo svojich prs idem si ich dat spravit..mam komplex z vyrazok zacala som sa o nu viac starat...mam naprt postavu uz polroka scvicim...vies kazdy mame mindraky--v prvom rade sa musis lubit taka aka si alebo by si mohla byt...kukat na dievca z plagatov nema vyznam..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.