ktorý chlap chodí do solárka píšte pls..a čítajte

khadafi

Cau ja tiez chodim uz asi aj 3 roky s prestavkami...moj kamarat ma solarko a chodi k nemu tak na polovicu zeny aj muzi....ak mas problematicku plet urcite ti to pomoze ....zo zaciatku skus iba tak bez kremu a ked bude vsetko OK a budes chciet chodit dalej potom sa popytaj na solarnu kozmetiku. Cau

lenka22

aj moj manzel raz za cas ide, ked nic ine tak aspon sa zohriat... ale ja ked som chodila do solarka tak som tam stretla asi styroch chalanov, tak si myslim ze nik nebude blbo cumiet ked tam prides...

monitaa

ja chodim aj s manželom a je spokojny, žiadne kremy nepouživame, ja chodim do solarka už niekolko rokov samozrejme s prestavkami stale pred letom troska chytiť bronz zo začiatku som tie kremy použivala potom nie a nevidim žiadny rozdiel.

richard

ja tam chodim uz 2 tyzdne a som nad mieru spokojny neviem ci si to uz skusil ale ak nie tak bez, je to fajn dobre sa vyhrejes a opali ta rychlejsie. Ja som siel hlavne preto lebo som nebol na slnku cez 3 roky a bo lsom uz dost biely a tento rok sa chystam k moru tak trochu nech si pokozka zvykne. Caf