odfarbenie peroxidom vodika

peroxidka:-(

ak chce byt niekto blond a domacky odfarbena - da sa, ale pocitjte s tym, ze vlasy budu znicene, akoby chemlonove, a je to proces velmi dlhy aj na pol roka, ked chcete tie vlasy minimalne zatazovat, berte si priklad zo mna tak som si ich spalila, ze sa lamu a aj tak som zlta jak kura a uz na to nemozem nic davat lebo snad aj mozog by mi odpadol!!!
blond farba fuj!!!! baby co mate vlastne vlasy fakt tmave serte na to!

jankaaaaaaaaa

treba ti k tomu melirovaci prasok
ale ak si to planujes dat na cele vlasy, tak ich budes mat pravdepodobne uplne znicene. ale zalezi aj od toho aky peroxid si kupila

dusanaaaa

kupila som si kallos oxi peroxid ...je to kremova emulzia ... mozem tym odfarbovat alebo mi treba k tomu aj prasok ?? ja chcem len trosku vytahat vlasy aby mi lepsie chytila cervena farba

LaDy_SoničKa

Ahojte..zajtra si idem prvý krát odfarbit peroxidom dva pramienky . Nemám s tým vôbec skúsenosť a preto prosím o pomoc. Kto si uz účinne odfarbil vlasy velmi pekne prosím o návod k použitiu.=)

Ni_ka

Ahojte, chcela by som poradiť. Svoju prirodzenú farbu mám hnedú a farbila som sa na blond, to mi trošku zničilo vlasy a tak som teraz hnedovláska no chcela by som zas blond alebo aspoň vlasy premelírovať. Tak sa chcem spýtať báb, kt. majú blond alebo mali a majú zdravé vlásky, aké masky alebo konkrétne prípravky používate?

jankaaaaaaaaa

super, tesim sa s tebou :) ides dat hned nato cervenu farbu?
ja ked som si odfarbovala vlasy tak som si za tyzden asi trikrat odfarbila lebo som chcela byt blondina a predtym som mala stredne hnede vlasy a neznicili sa mi asi vobec