Muz pri porode

[zruseny12]

nemyslela som ako vyzera zena,ale ine veci..a nie kazdy muz si vazi zenu,ked je sobec tak si ju nebude vazit ani po porode...ale, sak to je kazdeho vec.A ked je to teraz umozneno muzom tak to je len na tych paroch...prve dieta som rodila v nemocnici kde ani navstevu nepustili dnu,len cez kameru a monitor sme sa rozpravali...a teraz je ina doba...a vsetko je ine.A ked to ty dvaja chcu tak preco nie.

liana

Podla mna to je uplne fantasticke, ked je muz pri porode. Nech aspon vidi, co si vsetko musia zeny vytrpiet, lebo to si fakt ziadny muz nevie predstavit. A pre mna to je neuveritelne povzbudenie. Som jednoznacne ZA. Co na tom, ze zena pri porode nevyzera dobre... ved ked raz slubil, ze bude pri mne v dobrom aj zlom... A ked vas manzel miluje, tak vas miluje aj pri porode, aj ked mate spotenu tvar, mastne vlasy a popraskane zilky na tvari...

[zruseny12]

bol to velmi rychly porod,a ked som mala bolesti kym neprisla sanitka a sa dalo tak ma objal a ta psychika bola taka trochu lepsia,ale sanitka bola dost rychla tak potom uz to len pozoroval z poza dveri,a daval ked nieco potrebovali...ale, mala som velmi rychly porod...bola to rychlovka...neviem,ci jeho to poznacilo,ale je stale rovnaky...myslim,ze to zalezi stale len na chlapovi,ci chce alebo nie...nutit netreba...

veronika

ako ste to zvladli ten porod doma,mne az mraz beha po chrbte.inak moja mama sa tiez babke narodila doma ale to ma 58rokov a moj dedko musel pomahat a len si pametam z maminho rozpravania ze ani s babkou odvtedy nechcel mat sex lebo stale to mal pred ocami a chcel babku uchraanit pred tym utrpenim,tak to on proste vnimal

[zruseny12]

ja osobne si myslim,ze niekedy je to dobre ked je muz pri porode,ja som dceru porodila doma a myslim si,ze druh mi velmi pomohol kym neprisla rychla zdr.pohot.ani sme to neplanovali,ale ked to tak nahle prislo,tak musel pomahat a myslim,ze mne to velmi pomohlo...ale to zalezi aj na muzovi ci vobec chce byt pri porode,lebo je to dost nepekny pohlad na zenu ked rodi a nie kazdy to znesie.....

lea

ja este nemam deti, ale myslim, ze porod je taka udalost, kde muz nema co hladat - je to neprirodzene a nema to obdobu ani v zivocisnej risi, kam clovek stale patri

pettttka

moj manzel to odmietal,ani som ho do toho moc nenutila.nakoniec bol odideny v zahranici,pracuje na kamione.tak som to zvladla bez neho a ani my tam niak nechybal.neviem ci by som nemala viac obav o neho,neviem ako by reagoval,ved to neni bezna situacia.

nadena

Ja som chcela aby bol manžel pri tom ked príde na svet náš synček,lenže nerodila som normalne ale na poslednú chvýlu sisarským reyom ale aj tak pri mne stál bolo to lepšie ako keby som tam sama vnímala som mala som epiduralku plánujeme druhe babo a chcem aby zase stál pri mne ked babo príde na svet