ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

nenna

ja som vydátá 20 rokov.môj miláčik bol v r.1985 skutočný frajer, no každá sa za ním otočila.vysoký modrooký tmavovlasý...a on si vybral mňa, obyčajné dievča-ani jednu z tých sexi bábik.žiarlila som, viem ako to je ked čo i len opätoval úsmev,pozrel sa na expriateľku... bolo to fakt hrozne ubíjajúce.Ale on mi neustále opakoval ako miluje len Mňa!Dnes viem ,že to tak je sme spolu šťastní on už troška zostarol,troška šedín(tie mám aj ja ale maskujem)redšie vlásky..a teraz sa to obrátilo on žiarli na mňa!iba tak v rámci norm. a je to príjemné ja mu ani nedávam dôvod je to typu-"ale na teba pozeral...nemusela si sa tak usmievať.. zavolám ti."som rada že som vtedy tú svoju žiarlivosť udržala na uzde a že mám teraz môjho super muža-ocina len a len pre seba!

wena

tia, neviem co vsetko si vyskusala, aby si ho ziskala spat, ale mozno by si to mohla skusit. posledny pokus a ak nic, tak to potom nechat tak. ja sa pri mojom priatelovi niekedy citim, ze sa mu velmi vtieram. pretoze ked riesime nejaky problem, on je ticho a vzdy musim prist ja za nim, aby sme sa o tom zacali rozpravat. rozoberala som to s jednym kamaratom a on mi povedal, ze to nemam brat ako ponizovanie, ze ten partner je vtedy, ked za nim pridem velmi rad, ze mu to pohladi dusu, ze to urcite nebierie tak, ze sa mu vtieram. mozno aj ten tvoj na to caka..... no neviem, je to na tebe, ale aby si si potom nevycitala, ze si mohl a este vyskusat, tak by to mozno za ten posledny pokus este stalo.... drz sa, pa

habibi

Ahoj,ja som mala tento isty problem so ziarlivostou,ale pomohla mi rada psychologicky:staci si len na kus papiera napisat:,,ziarlivost,, prist ku kosu,riadne to dotrhat a povedat,ze tejto vlastnosti sa uz nadobro zriekam,nikdy ju uz nechcem mat..a pevnym krokom odkracat..mne osobne to velmi pomohlo

tia

ahoj wena.. Už akosi nemám chuť sa s ním o niečom baviť.. Dosť ma sklamal a mám pocit, že ja niesom na chybe ale on. Keby ma naozaj ľúbil, tak by prišiel za mnou. Ja ho stále ľúbim, ale už som si povedala dosť.. Nestretli sme sa asi týždeň a je to lepšie. Ale pravdupovediac ani moc nechodím radšej von, aby som ho nestretla. Neviem, či je to správne riešenie..ale ja už nemám silu a chuť bojovať o muža.. Malo by to byť naopak. Mám v sebe dosť veľa zlosti, pretože som už bezmocná..a už nemám záujem ani lásku spoznať, pretože dosť mi ublížila. A možno nemám právo byť šťstná v láske.. Mám dosť iných problémov napr. v práci, tak musím riešiť iné problémy.. Veľmi ma to všetko mrzí, že ako to dopadlo,.. Asi je s tým spokojný, pretože sa ani neozval za celý týždeň - ani sa neopýtal ako sa mám.. je to dosť smutné.

wena

tia, tak si zasa neodolala... pokus sa prekonat a porozpravat. naozaj to asi inak nepojde. mozno je to tak, ako si vravela, ze ta vyuziva :( , ale mozno ani nie. mlcanim to ale nezistis. ROZHOVOR O VAS DVOCH.

tia

ahoj wena.. ďakujem za Tvoju podporu. si zlatá..
Moji rodičia si myslia, že spolu chodíme, pretože sem tam uňho spím.. Opak je však pravdou..Dosť zvláštna situácia.. Pýtala som sa jedného kamaráta, či on keď sa rozišiel s holkou, či ešte s ňou zvykol spávať.. Vieš čo mi povedal? Že hej, pretože to využíval, že ona ho ľúbi a on chcel sex, tak ho mal. Mala som takú hrču v krku, pretože som asi v rovnakej situácii.. čúdné, hlúpe a nikdy by som nepovedala, že sa v takej situácii ocitnem.. Celý víkend bol preč - mimo mesta.. Bol v MT, tam kde býva a tam býva aj jeho bývala.. Mala som čierne myšlienky. Už ma napadlo, či nie sú opäť spolu. Keď večer prišiel busom, tak sme sa stretli. Išli sme na kafé. Pýtal sa ma ako sa mám, čo mám nové. Keď sme odchádzali, tak sa ma opýtal, či idem k nemu a ja hneď som povedala áno.. Asi sa neviem ponaučiť z vlastných chýb.. rozprávali sme sa o mojej operácii, že do konca roka mám čas, pretože v januáry ide preč do ďalšieho mesta a ak sa mu podarí pôjde domov..................

wena

tia chapem tvoje spravanie... urcite nie si stetka! takto nehovor. stetka by si bola, keby si sla s kazdym. jeho lubis, tak je to ulpne normalne. ja nevidim ine vychodisko ako sa porozpravat. pokus sa o to. dohadmi nic nevyriesis. a netrap sa prosim ta takto dalej. ty v podvedomi cakas, ze sa daco zmeni, ale ono to samo nepride. mozno aj na to caka. tak do toho! a cim skor. velmo ti prajem, aby sa to napravilo.

tia

ahoj wena.. ja to nechcem nechať, tak mám pocit, že sa mu vnucujem.. za posledné dni sa udiali asi takéto veci.. Keď mi napíše :prídi. Tak ja hneď dobehnem.. samozrejme aj sa normálne rozprávame ale o nás dvoch sa moc baviť nechce.. nakoniec skončime pri tom, že sa milujeme, teda ja to berem ako milovanie a možno on iba ako sex.. keď mu na druhý deň píšem sms na dobrú noc, tak ani neodpíše, takého typi sms doslova ignoruje.. Keď mu napíšem niečo všeobecné tak odpíše, ale tieto sms, že mi chýba, alebo že mi s ním bolo dobre tak nereaguje... Som už z toho chorá.. teraz v nedeľu sme boli spolu.. pozerali sme telku a zvonil mu tel. samozrejme nezdvihol ale zrušil to .. potom mu prišla sms. Bála som sa opýtať, kto to bol.. prečo mám pocit, že to bola jeho bývalá??? možno chodí s ňou opäť alebo čo??? ja neviem.. Odložil sa mu prestup do druhej nemocnice, tak zatiaľ je stále tu. Medzi kamarátmi, keď sa náhodou stretneme tak prehodíme pár slov a keď sa zdvihnem od stola, že idem preč tak mi napíše sms aby som ho počkala vonku a opäť ideme k nemu.. Cítim sa ako štetka, ktorú dobre využíva a ja hlupaňa ho tak milujem a neviem sa od neho odpútať.. Neviem mu povedať NIE

zakerackape

eviak ja som natom podobne .. chodila som s jednym chalanom s strasne mi vadilo ze sa bavy s jeho byvalou a ziarlila som na nu aj ked som vedela ze su len kamosi ... a teraz ma on druhu babu a ja som jeho byvala a stale by som si s nim pisala a velmi ho chcem .. a teraz sa mi to zda byt take divne ze preco si so mnou nechce pisat sak sme len kamosi aj ked som jeho byvala ..