ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

tia

je to hrozný pocit, keď máte partnera, ktorému po určitej skúsenosti vôbec neveríte. Neviem ako to mám riešiť. 1-2 dni vydržím a na ten tretí vybuchnem a všetko mu poviem.. čo mi vadí. to čo sa mi zdalo čudné, napr. že odišiel na WC a zobere si so sebou tel. adť. Už si pripadám, že sa potrebujem liečiť. To nie je normálny vzťah.. fakt nie. Ja nemám rada hádky ale skoro vždy sa len pohádame..

loli

Urobte si deti a vlastnú domácnosť, majte obaja vyčerpávajúce zamestnanie, veľkú záhradu a veľkú rodinu a na také blbosti ako je žiarlivosť ani nebudete mať čas.

senora

No a inac... ja nikdy nepodvadzam a asi by som toho ani nebola schopna,ale tak ma napdlo.Co keby som ho podviedla,ci by som aj tak potom ziarlila alebo by som mala s casti na haku... Chapete ako to asi myslim ze? Tak sem s nejakymi nazormi na to.Len mi nenadavajte,nechcem to tak... to ma len tak napadlo parkrat

senora

TIA... ja som sa do jeho tel este veru nikdy neodvazila,no a keby ho mam po ruke neviem co by som spravila.Lakalo by velmi,ale nahodou by som tam nieco nasla... by som ho asi prizabila.Ale to by bol zasa on urazeny,co mu tam lezem.Nedava mi dovody,myslim ze by som tam ani nic nenasla,ale nahoda je blbec.Ma vela kamaratov,kamaratok... stacila by aj nejaka od kamaratky a ja by som to riesila aj mesiac,preco chce vediet ako sa ma,preco si vobec pisu atd atd.Kua aj s takou ziarlivostou...

tia

dnes ráno som spravila dosť veľkú hlúposť. Opäť som kukla do jeho tel. A bohužiaľ kým vypol jeho tel. tak sa vrátil a všimol si to. Dosť sa nahneval a ja sa cítim dosť zle. Pretože ma to dosť mrzí. v tej chvíli ma nič iné nenapadlo, len mu povedať, že som kukla na hodiny do jeho tel. Bohužial nič lepšie ma nenapadlo. Som hlupaňa asi neviem poučiť. Je nasratý

ajkuska

VRAVI SA ze kto NEZIARLI ten nemiluje ale ta viete ja tiez vlmi zirlim az bars a NEVEM TO ZMENIT ale je to o to horsie ze aj frajer je taky ziarlivy ale je nam super ale dokedy? asi do vtedy dokym nam ziarlivost nerozbije vstah :(

tami

bosorka> Nic ine,len sa ovladat a ovladat..A vzit sa do jeho koze.ziarlivost ti moze vztah velmi skaredo znicit..drzim palce!:-)