ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

verbatima

Mam ten isty problem a neviem si s nim rady!prosim pomozte mi niekto....mam priatela na ktoreho neuveritelne ziarlim ...no dava mi aj dovod pretoze ma stale provokuje a ja sa nedokazem ovladat...v tej min. by som mu vykricala take veci co by som neskor urcite olutovala...ale jednoducho....vtedy to neni som ja!!uz som mu aj vravela ze mi tym ublizuje ale on stale pokracuje a uz neviem ci si mam mysliet ci to robi naschval alebo nevedome.....prosim o radu co dalej!!Dakujem

tia

ahoj wena. Asi som spravila hlúposť ale strašne som po ňom túžila. Predvčerom mi písal, či neprídem k nemu, len tak. najprv som odmietala ale nakoniec som napísala, že prídem. My sme sa spolu milovali.. Tá túžba sa nedala vydržať... Som asi dobrá hľupaňa, ale tak strašne som ho chcela. Chcela som ho opäť cítiť, dotýkať sa ho atď. a tá jeho vôňa.. Asi sa z toho zbláznim.. Ja neviem- asi robím chybu.

3on

Ak mas svoju partnerku naozaj rad, tak jej praj vsetko najlepsie: 1000 takych partnerov, ako si ty, nech si zivot uzije, ako sa da. Ak bude partnerka stastna a spokojna, moze sa s radostou delit aj s tebou. Ak je nestastna, nemoze ta urobit stastnou. Taky je moj nazor.

wena

tia ja si myslim, ze by bolo lepsie keby si sa s nim porozpravala. dohodni si s nim stertnutie, len vy dvaja bez kamaratov. opytaj sa ho preco sa tak sprava,ze ta to mrzi a ak spomenie tie sceny, tak sa mu za ne ospravedln. ale snaz sa posobit nie trpitelsky ani tak, ze si na nom zavisla. jednoducho mu povedz, ze ho velmi lubis a trapi ta ako to je, ze sa spolu nebavite a ze co bude dalej atd. jednoznacne by som sa s nim porozpravala. mozno na to aj caka. tak naber odvahu a dotoho. drzsim palce. papa