ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

sii

na irancanov pozor baby!!!
MOja kamoska tiez podlahla fesakovi, galantnemu zdorilemu z iranu a co teraz no ta len kym tehotna nebola. Teraz ma decko na krku a chlapa nikde.

tictac

ja ziarlim aj na zeny v TV a mojmu priatelovi to ide dost na nervy....a pravdupovediac aj mne. ale co s tym robit.krotim sa,som ticho ale vo vnutri ma ide rozdrapit....moj pritel je tiez sarmantny a dokonca flirtuje aj v mojej pritomnosti. povedala som mu, nech mi to nerobi....ale ako keby som hadzala hrach na stenu, jeho to hadam zacalo este viac bavit. casnicky, barmanky, servirky to je jeho.... niekedy ho mam chut zabit !

tia

môj priateľ je tiež fešák.. doslova koreň z Iránu. Je doktor a ide ma rozhodiť, keď mu sestričky donesú zeleninu, alebo ovocie. Stále mu niečo nosia. Sú trápne!!! Jedna doktorka mu dokonca vyvoláva, či môže ísť k nemu na internet. To je vrchol. Čo je jediný v tomto meste, čo má internet??

eviak

tia ani mi nehovor... jeho byvalu som mala denne na tanieri. nie jeho vinou, ale jeho kamarati ju zboznuju a pac ju nechal aj kvoli mne, nevedeli sa so mnou zmierit. teraz uz je to ok. ale! mlady muz je velice sarmantny a niektore cubky to beru akoze ich bali.. a z toho ma ide vychytit.. uplnym finale bolo, ked za mnou dosla jedna 16rocna flajtra ze ci by mi vadilo, ak by sa s nim vyspala... ?! nie mojaaa, kludneee...
no a potom neziarli...

tia

aj ja mám problémy kontrolovať moju žiarlivosť. Vadí mi keď sa čo len pozdraví nejaká žena môjmu priateľovi. A to nehovorím, keď je pekná - vtedy naňho dosť vyletím.. Viem, že by to aj mne vadilo, keby takto on reagoval,ale je to proste vo mne a neviem sa krotiť.. Keď si to uvedomím, že z komára robím somára, tak ma to mrzí, lebo vždy sa kvôli hlúposti pohádame.. Lenže moja žiarlivosť vznikla od chvíle, keď som mu našla v tel. sms od bývalej. Mala som vzťah, ktorý taktiež dopadol asi tak že som mu našla sms od bývalej.. Odvtedy som zostala žiarlivá a nedôverčivá.. Stále mám ten istý problém .. Stále dookola to isté.