ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

katika

ked ideš niekomu niečo vyčitať,tym že žiarliš namiesto všetkých tých hluposti mu povedz opak.....po čase sa ti to stane zvykom.....a žiarlivosť sa zmeni na úspech v tvojom živote =)xi

kupelnik

ne ale proste ked neziarlim je zle ked ziarlim je zle... ale proste som sa k nej spraval ako k partnerke a ona ku mne ako k handre... 3 rozchody z jej strany za 2 mesiace stacia??? vzdy sa ona vratila nie ja, ja som jej nenapisal ani slovo ona sa chcela vratit...jeden den mi napise list na 5 stran ako ma lubi a na druhy den mi zacne vytikat ze ziarlim. a nakonec som ja este ten zly co sa neozval ked ma sprdla pod zem. ze som mal chut skocit zo strechy

wena

tia: z tohto neviem posudit, preco ta nezahrnuje do svojich planov do bud. ci je to tym, ze nechce, alebo tym nabozenstvom... keby to bolo v islame, tak ak by si bola ochotna prestupit na jeho vieru, potom by bolo po probleme, nie?

sunnysweetie33

kupelnik..to vazne,to mi je luto..nezacni srat na svoje priatelky,radsej pouvazuj nad sebou..chyba je v tebe..este ze ten moj neziarli
;0)

kupelnik

no mne prave dneska znicila moja ziarlivost 3/4 rocny vztah... nabuduce uz sa tak strasne nenamotam a budem na kazdu babu srat... inak sa to ani neda