ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

kupelnik

mne priatelka vycita ze to so ziarlenim prehanam a ona si v klud po skoel ide von s inym chalanom... tak mam dovod neziarlit??? k tomu jej pisu asi 3 teepci ,ktori ju velmi "lubia" na mobil... je teda ziarlenie opodstatnene?

ziarlivy

No ja som ziarlivy a poriadne stale sa tym zapodievam ked som ju nema pri sebe. Stroskotal mi preto vztah a prisiel som na to, ze jedine poriadne ziarliva zena ma mi moze rozumiet a mozem si s nou rozumiet. Mne ziarlenie nevadi od partnerky. Skor opak ak neziarli mi vadi. Ak by tu taka pre styridsiatnika bola...

maruska213

dievcata,neziarlite pokazite si zivot sebe aj tym druhym,jeden mudry clovek raz povedal nerob druhym to,co nechces aby robili ini tebe,moja dcera mala ,vyborneho manzela bol to velmi dobry chlapec ziarlila,ako besna a nemala na co,trpel jej to 3 roky az raz uz bolo toho dost a prestal s nou komunikovat sie spolu ziju,ale je to o nicom je to otazka casu kedy odide,ona si to uz uvedomila,ale uz je neskoro on uz nechce,tak si zoberte poucenie a nechcite skoncit ako ona drzim palce

tia

ďakujem senora.. ja neverím, že sa to urovná.. On je veľmi tvrdohlavý. Asi pred 2 týždňami sme sa veľmi pohádali. Spravila som mu scénu v aute, keď sme išli s priateľmi. Načapala som ho ako si maže hovory od bývalej. Veľmi som sa nasrala a doslova kričala po ňom. Od vtedy sa veľmi zmenil. Včera mi to povedal, že ten výstup ho dosť nasral..a že keď mu neverím, tak to nemá zmysel.. a navyše mi povedal, že odchádza preč

senora

Ahoj Tia... je mi to velmi luto,ale mozno to este date dokopy.Ja som vcera zasa vybuchla... volala mu vecer kolegyna(sice len ohladne prace)ale aj tak som hned urobila scenu.Chudacik tiez je zo mnma uz zufaly,ale vzdy ma ubezpeci ako ma miluje,povyznava lasku atd.Ale raz to mozno nespravi,zdvihne sa a odide.. bude mat toho uz po krk.Snazim sa...ale nejde mi to akosi,presta ziarlit.Viem ako sa citis,u nas ked uz je zle,tak ja ani nejem neupratujem,na nic sa neviem sustredit.Drzim palce,aby sa to nejako urovnalo.. bude dobre uvidis.

hmmm

verim, viem o com hovoris...snaz sa najst sama v sebe klud a pohodu, ber zivot a lasku ako dar...skus ho par dni nechat vydyxnut a dopraj cas aj sebe na premyslenie...ak aj po par dnox budes xciet rovnako ako dnes byt snim, napis mu list prip. mail bez vycitiek, iba s pocitmi, ktore mas...osobne viem, ze ak uprimny prejav zo srdca nepomoze, nexaj ho ist a oslobodis aj samu seba...

tia

hmmm.. je to také ťažké. neviem sa sústrediť v práci. stále by som len plakala. chcem mu napísať, že ho veľmi ľúbim, nech sa vráti.., chcem byť s ním

hmmm

ach Tia, to je mi luto...vies, v podstate ma pravdu, vztah bez dovery nema vyznam...strasne moc ti prajem aby si sa uvolnila a skusila s tym nieco spravit...aj ja som ziarliva a tiez som sa s tym naucila zit...mozes mi verit ZIADNY XLAP ZA TO NESTOJI ... ostan sama sebou...ja si vzdy poviem, je so mnou a lubi ma a keby sa na peknu babu nepozrel, myslim, ze by bol VADNY...skus to zobrat takto...ja proste neriesim, zhlboka sa nadychnem, ked to nepomaha este raz a pozeram na vec s nadhladom...drzim palce...

tia

včera sa priateľ so mnou rozišiel..

povedal mi, že mu nedôverujem a že to nemá zmysel, keď si nedôverujeme..