ziarliiim

Príspevok v téme: ziarliiim
eviak

na vsetko!! :) ale vazne, ziarlivost mi znicila vztah a teraz (asi) mam druhu sancu a uz to nechcem pokazit.. :( lubim ho. ako sa tej hnusnej zelenej prisery zbavit? niekedy konam uplne iracionalne a aj ked viem, ze robim alebo hovorim sprostosti, nedokazem prestat.. :(
pomozte, poradte ak viete.. dakujem!

sunnysweetie33

konecne som si tuto diskusiu preciyala uplne celu..a z kazdeho prispevku som si nasla nieco pre seba..takze prisla som na to,ze moj priatel je spolocensky,zabavny,pozorny a preto mam pocit,ze stale s nejakou kamaratkou flirtuje..a teraz to najhlavnejsie:ja som sa normalne smiala,ked som si to citala,ze ake sme vsetky trapne..ja sa chcem ZMENIT..uz sa tak nechcem strapnovat pred priatelom a pred inymi..ved robim hanbu len sebe..prajem aj vam,aby ste nasli v sebe takeho silneho ducha..drzte mi paste..uz som sa zmenila :) xi xi xi

jaaaaaa

nooo, ziarlivost je potvora, bohuzial sa s nou da tazko bojovat a aj napriek tomu ze ju nedame najavo to neznamena ze v nas nezije.ja s nou mam tiez problem a drzim sa ju mat pod kontrolou, ziarlim sice niekdy aj ked k tomu nemam dovod, ale zirlim potichu.je to u mkna nastastie v ramci normy.je to hlavne o dovere k partnerovi o com vlastne ten vztah aj je.treba to brat tak ze ak ma prist ku sklamaniu tak k nemu pride a nic s tym nenarobime a lamat si hlavu zlymi myslinkami je na skodu jedine tomu ktory ziarli pricom zneprijemni den aj tomu druhemu.neda sa to ovplyvnit a ked len tazko ale hlavne sa treba vyvarovat ziarlivostnym scenam lebo to nikto nema rad.

sunnysweetie33

..ja by som sa mu v mobile radsej nehrabala..po prve,ak tam nieco ma,tak by ho nosil vsade so sebou..po druhe,ak ho necha volne polozeny,tak znamena,ze nema co skryvat,tak na co sa mu tam budem hrabat..asi prestavam ziarlit..ved aj tak si nepomozem..ked ma bude chciet sklamat,sklame ma..ale iba raz :)))

kiwemai

tak opat som tu...mna uz tusim presla ziarlivost...akurat jedna vec mi utkvela v pamati...bol na disce a tancoval s kamaratkou sladak...ja som tam nebola, len on mi povedal, ked som vyzvedala ci tancoval...ze tancoval s kam....neziarlim ne jeho kamaratky...sak ich vlastne ani nepoznam az na jednu a ta je velmi zlata baba... len ked mi povedal o sladaku, tak som ziarlila...podotkol, ze sa na seba nelepili:-) ale aj tak...sladak je sladak...podla mna...:) a uz tolko neziarlite, noooooo:-) mna nikdy nenapadlo babrat sa mu v mobile...a ani ma to nelaka...naco?

sin

Kokos. Ja som ziarlil jak pes ked moja bola prec vyse tyzdna. Nepacilo sa mi to. Ale vedel som, ze ked jej budem denne volat, ci je OK, tak jej to bude vadit. Tak som to nerobil. Zasiel som za kamaratkami na ktore nedam dopustit a tie mi to vyhodili z hlavy. Este som si o tom dost precital tu na zdravie.sk a prisiel som na jednu vec. Len to kazi vstah. Zo dna na den som prestal ziarlit. Podla mna je na nic hovorit, ze zmenim sa a postupne sa budete menit. Najucinnejsie je nazbierat dostatok informacii, zavriet sa na nejake pohodlne miesto a na pol hodinku popremyslat a sustredit sa len na to. Okamzite zmeny su vacsinou trvale zmeny. Ale to si len ja myslim. Potom ked sa vratila, vsetko som jej povedal a teraz je vsetko OK a super. Tak dufam, ze to niekomu na nieco bude co som napisal. pa

sunnysweetie33

co budeme babenky robit?takto to uz dalej nepojde..lebo ostaneme stare dievky..musime najst nejake riesenie..mozno viac sebadovery..

sunnysweetie33

aj ja som ziarliva a hanbim sa za to..to sme spolu uz vyse 4rokov..a zatial ma nikdy nesklamal,ale mne uz vadi aj to,ked sa pozdravi s kamoskou alebo ked niekde sme,ked sa pozrie na inu..chcem sa zmenit,ale uz tolkokrat som sa o to pokusala a nepodarilo sa..nechcem ho strati..co mam robit? :(

tia

ja som asi poriadna mrcha pri chlapovi.. Nedôverčivá.. sledujem každý pohyb. Raz mi povedal, že cíti, že ho sledujem, čo robí, ako sa správa. No čo - mal pravdu.. Chcem mať fakt ten pocit, že sa nemusím ničoho báť..že mu môžem veriť..

senora

Aj moj chodi na wc s tel,ale sedi tam aj pol hod a hra sa golf :) Ten uz radsej predo mnou ani nepise,lebo som jak xantipa potom.Deti mame,ale chyba mi ta robota... to by som potrebovala,nemyslet na blbosti