Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadprirodzené

milano

to je pravda s tymi hodinamy ze ked niekto zomrie doma zastavi sa cas, o duchoch by som vedel rozpravat dlho, tych prihod bolo v zivote dost vela ale maloktory clovek tomu uveri.mne osobne sa deju vselijake veci uz od malicka ale stale som na nic neprisiel ze preco prave mne.dokonca som to vsetko aj napisal a mam toho celkom peknu zbierku len neviem kto by to cital

mackousko

Ked som bol este dieta tak sme stanovali v lese a ked sme uz pomaly zaspavali z nicoho nic som pocul nejake zvuky a tiene ktore sa odrazali od mesiaca na stane. Tak som bol vylakany ze som po tichu zobudil bratranca ze co to je chvilu sme sa strasili ze duchovia. Tak sme sa bali spolu no nakoniec sme sa odhodlali ze iba jednym okom nakukneme zo stanu co to je a viete co to bolo iba medved tak sme sa este viacej vylakali a isli sme potichu spat a modlili sme sa. Tu noc sme nespali az do rana a nasi sa cudovali ze preco sme dak dlho spali. Sice som mal iba 10 rokov ale na to nikdy nezabudnem este ze sme vedeli coho su medvede schopny. To bol jediny moj moment v zivote, kedy som si myslel ze existuju duchovia.

maxi

no mrtvymi zvieratami to asi nebude, ludia jedli maso uz v praveku :))
Skor to bude tym, ze ludia su nevsimavi k sebe i k ostatnym, zaoberaju sa zbytocnostami, nahanaju peniaze...

mira

Ja by som to nenazvala nadprirodzené javy, ale prirodzené. Každý vysielame nejakú energiu, máme energetický obal - auru. Energiu šírime okolo seba. Problém je len v tom, že ľudia stratili citlivosť. Sú materialisticky zameraní a obalení mrakom ilúzií - nevhodných energií z mäsa a iných neprirodzených potravín, zo zabitých zvierat a ľudí.

maxi

mala som take obdobia, ked sa mi plnili nocne sny, ale skor ma to obtazovalo, boli to take prkotiny, ze niekoho stretnes, ze niekto nieco povie. Miatlo ma to, lebo som vedela, ze sa to stane, a nic som s tym aj tak nemohla urobit. Bolo to take neprirodzene, zelala som si aby to zmizlo a ono to preslo. Ale zo trikrat som mala silne nocne sny, pri ktorych som mala taky pocit predtuchy, to som sa vzdy az strhla zo spanku. A potom sa splnili. Ale nastastie nic tragicke. Len dolezite pre moj vtedajsi zivot. Podotykam, ze som bola v puberte. Nechcem sa takymi vecami zaoberat, zivot treba brat taky aky je, nespekulovat a necarovat, lebo to dusicke nerobi dobre.

stix

obcas sa mi prihodi nieco comu sa hovori daja-vue... teda vidim nieco o com som presvedceny ze som to uz videl alebo zazil, napr. vo sne alebo tak... vtedy ma na zlomok sekundy premoze strasne silny a divny pocit, akoby ma zovrelo pri srdci a prebehne mi mraz po chrbte... ale som clovek ktori vsadza na logiku a neveri kade-comu, takze si to vysvetlujem tak ze jednoducho ak sa mi nieco sniva nema to nic spolocne s buducnostou a je len zhoda nahod ze to iste co bolo v mojom sne sa nahodou zopakovalo v realite... PS: inak nie som psychicky naruseny clovek :)

lea

no niekedy je velka vnimavost skor na skodu. ja ked stretnem zleho cloveka, ovanie ma z neho taka zla energia, ze mam co robit, aby som sa udrzala na nohach. nastastie sa to nestava az tak casto

cat

fuha..a to vidis ze sa nieco stane a komu bez toho, ze by si sa o to videnie snazila?proste to na teba pride?? ako sa s tym vyrovnavas?? mozno by si to mohla vyuzit a predist katastrofam, nie?

aniz

mam serioznych par skusenosti.Padla skrina, zomrela kamoska.Uprostred noci cvirikali vrabce, v izbe vonku bolo ticho, zomrela stara mama.a. hral klavir na mieste kde stal 20 rokov a potom sa odstahoval..ale toj toho mocvela, mam aj jasnovidecke schopnosti...obcas vidim co sa stane a komu.ale to si nechavam pre seba,,este by ma pokladali za blaznaa skutocne je to obcas netrpim ziadnou schizou, a zaroven si to vysvetlujem intuiciicou a silnou dusevnou energiu.a nie duchmi

krisha

Popisala by som tie kamoskine zazitky, ale kedze za 20 minut odchadzam do prace a zazitkov je vela, nestiham. Mozno nabuduce

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadprirodzené - Fórum - ZDRAVIE.sk