prečo ja??????

ach

na chlapoch sú sexi,aj ja si to myslim,ale je to proste taka doba ze baba ma byt bez chlpov, narodiť sa tak pred 30 rokmi, tak taketo problemy by sme vôbec neriesili :)

max5

niekde tu na fore odznelo, ze ked chlpy na chlapoch su sexi, tak preco my zeny sa za ne mame hanbit..to je tiez pravda:))))

ach

aj ja moc dik luci a max5,hned mi je lepsie ze sa netrapim sama,tak vam drzim palceky a dajte vediet ako ste na tom,ako bojujete s chlpami......:))

ach

pre wowo, asi by som sa nedoplatila,keby som si ich mala dat vsade vydepilovat,bolo by to urcite drahe,si to predstav horna pera,prsia,brucho,medzi prsiami a este chrbat dole. tolko prachov nemam :((

ach

luci,ja som to hovorila mame,ale vravela ze to ma kazda,ze sa mi to len zda,ale ze ak chcem ist na vysetrenie ze mam ist,to uz zalezi na mne,asi sa tam odhodlam ist a som zvedava ci nieco zistia.

max5

luci!!!zdrava pekna baba, este aby si kvoli nejakym blbym chlpkom mala komplexy..tak ich proste odstran - moznosti je tolko a mas po probleme!toto je skutocne jedno z tych najmilsich rozhodnuti, vies kolko ich bude este v zivote..brrr :))