Nádcha

RNG

nadcha moze byt z alergie, z virusov alebo z bakterii
Na alergie je quercitin, bromelain, vitamin C a dumbier.
Na virusy antiviralne doplnky, najsilnejsi je chaparal, ale aj echinacea, baza a astragalus su velmi dobre.
Na bakterie pomaha roztok GSE do nosa aj pit a koloidna strieborna voda do nosa.

festival

udia joj vete co mi sibne us od štvrtku (dneska je utorok)... mam nadchu kaslem soplim a dost na mne pocut ze som nachladena a no to by nic nebolo ale my mame ist ako z nasho suboru do plzne na festival a nasa vduca povedala ze ked sa do stredy neuzdravim cize zajtra nepojdem stvrtok do plzne ze da ekoho ineho a ja strastn ecem ist :(.... co mam robit ludia dajake domace recepty by bli najlepsie PROSÍM .... pomozte mi ...

duro

Na alergie a nadchy je vyborný kombuchový čaj. Môzem odporucit. Berem ju dlhsi cas a nemam ani alergie a ani kasle a zapal priedusiek. Moja mamka prezila rakovinu v pokrocilom stadiu pomocou kombuchy.Je to vyborne aj pre astmatikov ,cukrovkarov . onkologickym pacientom . Mozem vám ponuknut kombucha balicek so vsetkym ci ze kombucha ,brozurka , caje ,navod na vyrobu . za 215 sk uz aj s postonym . Balne neuctujem. Te.č 0905 700 401 Piste mi prosim len na email . Dakujem

agina

lucia nieeee.Cibulu si dam na chleba s maslom a trosku posolim a cesnak trebars v podobe cesnakovych langosov, cesnakovej polievky.

lucia9

ludia mi porade o 2 dni mam vystupenie a mam zapchaty nos ako spevt budem v pohide len moj nos ako ze sorry ale to sa neda dychat ... mohli by ste mi poradi ako sa cim skor vyliecit? ...

mjanik

kto sa chce skutočne vyliečiť,nech vyhľadá skúseného akupunkturistu,ten musí voliť takú liečbu,ktorá bude liečiť súčasne nos aj pľúca