Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

psychicky labilna

Príspevok v téme: psychicky labilna
nervozna

asi si budete mysliet ze mi totalne hrabe...sak aj mozte aj ja si to myslim...moj problem je ze zo vsetkeho co sa mi nevydari tak uz sa nervovo zrutim...proste aj ked si zle namaluje mihalnice tak zacnem revat potom sa mi to cele rozmaze a zacnem revat este viac...ja uz neviem co mam zo sebou robit

jessika

len si prosim ta nevsugeruj,ze si psychycky labilna.to je naozaj velmi tazke slovne spojenie,ktore s tebou urcite nic nema.neviem aky mas problem,ale mozno sa tyka nejakeho chlapa.mozno ma taky isty problem kazda piata zena okolo teba,len ty si to beries moc k srdiecku.aj ked si budes hovorit ze sa to neda,skus to pootacat s kazdej strany a najst tam aj nejake pozitivne stranky,alebo aspon sprav nieco co si este nikdy nerobila a po com si vzdy tuzila a uvidis ze ti bude lepsie.

peka-depka

Moze to byt aj hormonmi - ja som bola straaasne placliva, ked som zacala brat antikoncepciu. vsetko ma rozladilo, rozhodilo, rozlutostilo, urazilo... no hruuuuza! tak nejak asi vyzeraju tehotenske nalady. Potom som zmenila znacku, lebo som to uz nemohla vydrzat a problemy sa stratili. hoci som stale podla mna precitlivela, nehrnu sa mi hned slzy do oci za kazdu malickost.

jessika

urcite neplaces koli mihalniciam,ale niekde v sebe mas skryty asi velky problem,ktory ta nici a preto si na vsetko citliva.skus sa s niekym porozpravat,zdover sa cloveku ktory ti je blizky a komu veris.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

psychicky labilna - Fórum - ZDRAVIE.sk