líčka...

Príspevok v téme: líčka...
líčka

Mám tmavšie hnedé vlasy,hnedé oči,ale som teraz v tvári dosť bledá.Plánujem si kúpiť neaké broskiňkové líčka na oživenie tváre.Aký je rozdiel medzi penovými a normálnymi? neviem aké si mám kúpiť..ktoré su naj..mam aj suchu pokozku

a co vravite na brondzove licka? nevyzera to umelo abo neak jak nerozostreny make.up?

ela*

ja s boujois lickami nemam dobru skusenost,ked som ich pouzila,pocas dna vytvorily flaky a vadi mi na nich aj ta prehnana parfemacia.skus rimmel,alebo loreal,tie vydrzia na pleti pekne cely den.

cheequix

Baby, k takemu typu, ako ste vy si kludne mozte dat aj ruzove licka s perletou - Bourjois Blush, odtien 33. Mam tiez tmavohnede vlasy aj oci a tato farba vyzera na lickach velmi fajn. Mne ta broskynkova pride viac na leto. Vtedy pouzivam - tiez od Bourjois - odtien 34. Ale vyber liceniek tejto znacky je ovela sirsi.

líčka

jhasnee diky moc..tak teda brondzove nehaam na leto a kupim broskinkovee...a este som sa chcela spytat na ten hydratacny make up...aky je najlepsi na suchu pokozku??

lili2

sevasky. Jednoznacne bronz na svetlu plet neodporucam... ja som spravila taku chybu, ze som si ho kupila a teraz ho susim doma :-( broskynkove licka su fajn, ja pouzivam od yves rocher... su take zaujimave, lebo su s trblietkami, tak nevyzeraju na mojej svetlej pleti prehnane...A ak mas suchu pokozku, tak si daj hlavne hydratacny make-up, a potom si uz s konzistenciou licok nemusis robit problemy...dufam, ze som trosicku inspirovala. Paa

weronika

ahoj... no ja mam rovnaky problem ako ty... tmave vlasy aj oci a tvar ako mrtvolka... ja si davam svetly puder a na licka iba o trochu tmavsi pudrik... a myslim ze to vyzera celkom fajn... i ked take broskinkove by iez neboli zle ale myslim ze bronzove nie...